800 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

xab0n

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığı oyun oynarken hem de müzik dinlerken kullanmak istiyorum.
400-800 TL bütçem var uyguna güzel bir şey olursa neden olmasın.
Önerilerinize çok ihtiyacım var daha önce hiç güzel bir kulaklık kullanmadım. Max 80 TL'lik kullandım, o yüzden kulaklık konusunda vizyonsuzum sizin beni aydınlatacağınızı düşünüyorum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bayadır araştırıyorum benim aklımdaki modeller şunlar: Cooler Master MH752, Corsair HS60 Pro, HyperX Cloud 2. MH752 yabancı forumlarda bu fiyat için en çok önerilen kulaklıklardan ancak Türkçe inceleme pek bulamadım.

Sırf oyun odaklı kulaklık istiyorsanız HS50'yi gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Oyunun yanında dizi olsun müzik dinlerken olsun tatmin etsin derseniz Cloud 2 derim.
Rahatlık konusunda nasıldır hs serisi kullandınız mı?
Pişman olmazsın gayet iyi bir kulaklık
Kullandınız mı siz nasıl ses kalitesi falan?

Kulaklığı oyun oynarken hem de müzik dinlerken kullanmak istiyorum.
400-800 TL bütçem var uyguna güzel bir şey olursa neden olmasın.
Önerilerinize çok ihtiyacım var daha önce hiç güzel bir kulaklık kullanmadım. Max 80 TL'lik kullandım, o yüzden kulaklık konusunda vizyonsuzum sizin beni aydınlatacağınızı düşünüyorum iyi forumlar.

Cloud II uygundur ancak 5 yıl önce piyasaya sürülmüş bir kulaklığa da ön yargısız yaklaşmak pek mümkün değil ondan kararsızım
Razer Kraken Ultimate bunada göz atın.

Kulaklık üzerinde sadece 3 adet tuş var(Mic kapatma, ses açma, THX açma) onun haricinde kablo da vs hiçbir yerde tuş yok ve sadece USB giriş ucu var baktığımda çoğu yabancı kanalda bunun yerine Cloud Alpha alabilirsiniz diyordu.
Ben de bayadır araştırıyorum benim aklımdaki modeller şunlar: Cooler Master MH752, Corsair HS60 Pro, HyperX Cloud 2. MH752 yabancı forumlarda bu fiyat için en çok önerilen kulaklıklardan ancak Türkçe inceleme pek bulamadım.

MH 752 çok hoşuma gitti herkes övmüş ancak kulaklığın malzeme yapısı falan hiç güven verici durmuyor bende uzun süre kullanmak istiyorum alacağım kulaklığı o yüzden almak istemiyorum eğer kullanan varsa ürün sağlam bir yapıda mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı