800 TL RX 580 Alınır Mı?

O kadar da değil be 300TL falan. Hem internet kafeci adam işine yaramayan parçayı bırakır mı vardır o kartta bir şey yoksa da çok kullanılmış.

Arkadaş RX580 Nitro modelinden alacak ama RX 570 Nitro modeline bak eğer senin dediğini alacaksa RX580 daha mantıklı.Testini yapmadan zaten almasın.

Fiyatı eh işte. Şahsen 3 sene sabah akşam kullanılmış, sigara kokan bir ekran kartı alacağıma 200 TL daha koyar sıfır RX 570 alırım. Varsın 10-15 FPS az olsun.

Funmark sanirim sadece GPU'yu yüke sokuyor. Belleklerde bir sikinti varsa o yuzden oyunlarda sikinti yapabilir. Arkadaslar sifir urun alcak olsam zaten RX 5700XT falan alirim. Beni bir sure idare edecek bir kart ariyorum. Yarin yeni seri ekran kartlari çıktığında 800'e aldiysam 600'e hemen satip degistirmem lazim. Niye sifir alip zarar edeyim. Bu kart 2 sene mining gordu diyelim, 2 senede bozulmadi ben Youtube'de video izlerken mi bozulcak? Nasil olsa bende satacağım. Ne kadar az zarar o kadar iyi.

Benim su an derdim karti alinca bozuk cikmasin. 2-3-5 ay beni idare etsin yeterli.

Funmark sanirim sadece GPU'yu yüke sokuyor. Belleklerde bir sikinti varsa o yuzden oyunlarda sikinti yapabilir. Arkadaslar sifir urun alcak olsam zaten RX 5700XT falan alirim. Beni bir sure idare edecek bir kart ariyorum. Yarin yeni seri ekran kartlari çıktığında 800'e aldiysam 600'e hemen satip degistirmem lazim. Niye sifir alip zarar edeyim. Bu kart 2 sene mining gordu diyelim, 2 senede bozulmadi ben Youtube'de video izlerken mi bozulcak? Nasil olsa bende satacağım. Ne kadar az zarar o kadar iyi.

Benim su an derdim karti alinca bozuk cikmasin. 2-3-5 ay beni idare etsin yeterli.
Peki hocam sizbilirsiniz amasorun çıkmasa bile 3.el olan ve kafede sürekli olarak oyun oynanmış bir kartı satmak kolay olmaz.

Geri
Yukarı