RX 580 alınır mı?

• Konuyu başlatan Jessas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 717
Sıfırdan sistem toplayacağım için AMD Ryzen 5 3600 düşündüm, bütçe olarak ekran karına 2.300 TL diyebilirim.

Bende sizin gibi sıfırdan bir sistem toplayacağım. 2.300 TL çok arada bir fiyat bence biraz daha yükseltebilirseniz GTX 1660 Super laın bende onu almayı düşünüyorum. İşlemci olarak bende 3600'a bakmıştım ama sonra i5 10. nesilin çekirdek sayısını arttırdığını görünce zaten intelciydim. Bence biraz bütçe arttırıp 10. nesil sistem toplayın.

AMD'nin zaten yeni nesil kartları varken bir nesil önceki kartı almanızı anlamadım hocam. 580 aldığınızı düşünerek bütçenizin fazla olmadığını varsayıyorum o yüzden yeni nesili beklemek saçma. Hali hazırda 580'i ikiye katlayan 5700 var. Bence bunu alın.

Sıfırdan sistem toplayacağım için AMD Ryzen 5 3600 düşündüm, bütçe olarak ekran kartına 2.300 TL diyebilirim.

3600 için 580 pek mantıklı olmaz. 1650S daha iyi olacaktır. Ek olarak ileride 3070 takıp 2K 100 FPS deneyimi elde edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı