800 TL SteelSeries Apex 3 alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, 2. el olarak 800 TL sorunsuz kutulu garantili SteelSeries Apex 3 buldum. Normalde elimde halihazırda Redragon blue Switch klavye var ancak geceleri kullanırken sessiz olacak ve küçük bir klavye arayışındaydım. Apex 3 buldum ve 800 TL gibi bir fiyata. Bu fiyata membran almaya değer mi? Normal de bu fiyata membran almam ancak SteelSeries olunca bu fiyata kaçırmak da istemiyorum açıkçası. Hem membran olduğu için sessiz de çalışacak hem de farem de SS Prime uyumlu olur.

Kalitesiz mi yani onu anlamadım? Hakkında olumsuz yoruma rastlamadım diyebilirim.

Bende var 3 yıl önce 500TL'ye sıfır almıştım. Çok bir artısı eksisi yok, mekanik klavyeler ses yaptığı için tercih ettim.
Amacına bağlı, 60 binlik sistemde Everest klavye kullanan arkadaşım da var. Uygulamasından RGB açıp mouse ile uyumlu kullanacaksanız alabilirsiniz.

Bende var 3 yıl önce 500TL'ye sıfır almıştım. Çok bir artısı eksisi yok, mekanik klavyeler ses yaptığı için tercih ettim.
Amacına bağlı, 60 binlik sistemde Everest klavye kullanan arkadaşım da var.
Hocam FPS oyuncusuyum FaceIT ve CS kasıyoruz. Geceleri kullanmak için sessiz bir klavye arıyordum bu klavye hoşuma gitti.

Hocam FPS oyuncusuyum FACEIT ve CS kasıyoruz. Geceleri kullanmak için sessiz bir klavye arıyordum bu klavye hoşuma gitti.

Ben aldığım zaman çok araştırmadan görüntüsü güzel diye almıştım.
Şimdi gidip de elimde çalışan klavye varken yenisine para verecek değilim.
Ama bir problemi olmadı onu belirteyim.
Sadece wasd tuşlarını çok kullandığım için onlar biraz eskidi.
Bu arada bendeki TKL olan değil normal Apex 3 modelidir.

Ben aldığım zaman çok araştırmadan görüntüsü güzel diye almıştım.
Şimdi gidip de elimde çalışan klavye varken yenisine para verecek değilim.
Ama bir problemi olmadı onu belirteyim.
Sadece wasd tuşlarını çok kullandığım için onlar biraz eskidi.
Teşekkürler.

@SadeceYiğit

Geri
Yukarı