800 TL'ye ekran kartı önerisi

GTX 1060 3 GB modeli RX 570 ile yarışamıyor. RX 570 alma şansı varken GTX 1060 almanızı önermiyorum. İşinizi baltamak gibi oldu ancak durum böyle.
Yok cnm estağfurullah 😂 ben Gpu userbenchmark tan baktım değerlerde yerine göre gtx 1060 yerine göre rx570 önde ama öyle diyorsanız bir bildiğiniz vardır

GTX 1060 3 GB modeli RX 570 ile yarışamıyor. RX 570 alma şansı varken GTX 1060 almanızı önermiyorum. İşinizi baltamak gibi oldu ancak durum böyle.
Yok ya haklısın ve zaten gtx 1060 bu sistemi darboğaz yapardı sanırım
Kingston almanız daha faydalı olacaktır. RX 570 4 GB yeterlidir, ama şu an indirimler var eğer alabiliyorsanız çift fanlı alınız yoksa tek fanlı ITX model işinizi görecektir.

Teşekkürler RX570 de karar kıldım ama casper anakarta olur dimi bu ekran kartı indirimlere baktım şimdi sipariş edesim var
Kingston almanız daha faydalı olacaktır. RX 570 4 GB yeterlidir, ama şu an indirimler var eğer alabiliyorsanız çift fanlı alınız yoksa tek fanlı ITX model işinizi görecektir.

Şimdi indirimler gözüme çarptı da rx570 de karar kıldım casper ana kartıyla uyumlu olur mu acaba bu aklımda tek soru bu şuan
.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı