800 TL'ye EVGA GTX 1050 Ti 4 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan Latto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B

Latto

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle Letgo'dan bulduğum ekran kartını sizlere sorarak fikir almak istiyorum.

Ben adamla konuştum kartta herhangi bir sıkıntı olmadığını, garantisinin bu hafta bittiğini ve faturasının ve kutusunun olduğunu söyledi. Kartta ufak bir sorun varmış. Arada sırada kart PC'ye reset attırıyormuş ama onun haricinde bir sorun yokmuş yani görüntü falan her şey okey.

Adam zaten Vatan'da çalışıyor galiba diğer ilanlarında GTX 2060 Ti de vardı onda herhangi bir sıkıntı yok dedi. Fotoğrafları falan var kart temiz duruyor bayağı. Sadece bana dediği PC açıkken ara sıra reset attırıyor yeni basladi, görüntü var yani dedi. Şimdi bende bu fiyata bulmuşken kaçırmayayım dedim. Reset olayını biraz araştırdım PSU'dan veya fanlardan olabilir ya da yazılımsal olabilir dedi. Ben de ucuza kapatırım düşüncesiyle kapora yolladım adama ve ilandan kaldırdı yarın da kargolayacak. Kartın fotoğraflarını yollamak isterdim ama nasıl fotoğraf ekleneceğini bilmediğimden ekleyemedim. Adam zaten benim oturduğum yerde oturuyor ama ben kargo ile yollamasini istedim. Nedense uğraşmak istemedim zaten arabam da yok. Letgo tarafından doğrulanmış hesap ve bir sürü güzel yorum almış. Bu kart sizce elimde patlar mı? Amacım sadece ara sıra oyun oynamak Squad, BF1 gibi. Lütfen anlayan birileri varsa bana yardımcı olsun teşekkürler.

Öncelikle Letgo'dan bulduğum ekran kartını sizlere sorarak fikir almak istiyorum.

Ben adamla konuştum kartta herhangi bir sıkıntı olmadığını, garantisinin bu hafta bittiğini ve faturasının ve kutusunun olduğunu söyledi. Kartta ufak bir sorun varmış arada sırada kart PC'ye reset attırıyormuş ama onun haricinde bir sorun yokmuş yani görüntü falan her şey okey. Adam zaten vatan da çalışıyor galiba diğer ilanlarında GTX 2060 Ti de vardı onda herhangi bir sıkıntı yok dedi. Fotoğrafları falan var kart temiz duruyor bayağı. Sadece bana dediği PC açıkken ara sıra reset attırıyor yeni basladi, görüntü var yani dedi. Şimdi bende bu fiyata bulmuşken kaçır miyim dedim reset olayını biraz araştırdım PSU'dan veya fanlardan olabilir ya da yazılımsal olabilir dedi bende ucuza kapatırım düşüncesiyle kapora yolladım adama ve ilandan kaldırdı yarında kargolayacak. Kartın fotoğraflarını yollamak isterdim ama nasıl fotoğraf ekleneceğini bilmediğimden ekleyemedim. Adam zaten benim oturduğum yerde oturuyor ama ben kargo ile yollamasini istedim nedense uğraşmak istemedim zaten arabamda yok Letgo tarafından doğrulanmış hesap ve bir sürü güzel yorum almış. Bu kart sizce elimde patlar mı? Amacım sadece ara sıra oyun oynamak Squad, BF1 gibi. Lütfen anlayan birileri varsa bana yardımcı olsun teşekkürler.

2060 Ti diye bir kart yok.
Ayrıca sorunlu kart alınmaz.
İleride sıkıntılar çıkarabilir.

Ben adamla konuştum kartta herhangi bir sıkıntı olmadığını, garantisinin bu hafta bittiğini ve faturasının ve kutusunun olduğunu söyledi. Kartta ufak bir sorun varmış. Arada sırada kart PC'ye reset attırıyormuş ama onun haricinde bir sorun yokmuş yani görüntü falan her şey okey.

Adam zaten Vatan'da çalışıyor galiba diğer ilanlarında GTX 2060 Ti de vardı onda herhangi bir sıkıntı yok dedi. Fotoğrafları falan var kart temiz duruyor bayağı. Sadece bana dediği PC açıkken ara sıra reset attırıyor yeni basladi, görüntü var yani dedi. Şimdi bende bu fiyata bulmuşken kaçırmayayım dedim. Reset olayını biraz araştırdım PSU'dan veya fanlardan olabilir ya da yazılımsal olabilir dedi. Ben de ucuza kapatırım düşüncesiyle kapora yolladım adama ve ilandan kaldırdı yarın da kargolayacak. Kartın fotoğraflarını yollamak isterdim ama nasıl fotoğraf ekleneceğini bilmediğimden ekleyemedim. Adam zaten benim oturduğum yerde oturuyor ama ben kargo ile yollamasini istedim. Nedense uğraşmak istemedim zaten arabam da yok. Letgo tarafından doğrulanmış hesap ve bir sürü güzel yorum almış. Bu kart sizce elimde patlar mı? Amacım sadece ara sıra oyun oynamak Squad, BF1 gibi. Lütfen anlayan birileri varsa bana yardımcı olsun teşekkürler.
Almadan evvel sorsaydınız keşke.
PC'ye reset attırıyorsa, yüksek ihtimalle donanımsal bir sorundur, kullandıkça bu sorun büyüyecek, olan senin 800₺'ye olacak. Ucuza kapatmaya çalışırken, olan 800₺'ye olacak. Yapmayın şunu, cebinize yazık. Zenginsen ayrı konu tabi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı