800 TL'ye EVGA GTX 1050 Ti 4 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan Latto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
Hocam ben şeytana uydum ve adamla 700 TL fiyat ile anlaşarak kartı aldım:) ama sorun şu chipset arızası yok denildi (eğer dediklerinin aksine bir şey var ise kartı iade edeceğimi söyledim bizim ilçemizde oturuyor zaten dolandirilma ihtimali yok bile) yazılımsal bir şey olabilir adam kendisi hiçbir yere göstermemiş ne tamir görüp içi açılmış ne de bir tamirciye gösterilmiş bu iş kumar oynamaya benziyor ama hayatın kendisi bir risk zaten:) kart 2 senelik kutusu faturası her şeyi var görselleri aşağıya ekledim gayet temiz duruyor hor kullanılmamış sadece ara sıra oyun oynamış o kadar. Benim elimde bile patlasa bu kart yine ben yaptıracak birilerini bulup veya 2. el kart alıp tamir etme olanakları olan birilerini bulup bu kartı 900, 800 TL'ye veya ortalama 500 TL'ye satarım diye düşünüyorum. Çünkü sıfırını falan 2000, 2500 TL civarı. Kutusu faturası her şeyi mevcut. Bakalım kart elime ulaşsın yazılım güncellemesi yapıp detayları size aktaracağım. Dediğim gibi risk aldım ve bu riske değdiğini düşünüyorum. Ve hislerime güvenip kârlı çıkacağıma inanıyorum. Yıllardır GT740M ile kanser olma noktalarından döndüm artık bir şeyler almam gerekiyordu ama yine düşük bir şeyler almak istemedim. Sonuç olarak adamın profilini biraz çıkarttım bizim semtte oturuyor sanırım telefoncu dükkanı gibi bir şeyi var ve durumu iyi olan bir arkadaş. Bayağı bir şeyleri ucuza veriyor anladığım kadarıyla elinden çıkartmak istediği ürünleri koymuş Letgo'ya. Zaten açıklamada da uğraşmak istemediğim için ilana koydum yazıyor belki ben uğraşsam bir şeyler çıkar:)

İçinizde kaldıysa alabilirsiniz.

İçinizde kaldıysa alabilirsiniz.
Aynen hocam içimde kaldı gerçekten bu fırsatı değerlendirmek istedim. Zaten o para hesapta durdukça eriyor e bende yıllardır kart hasreti çekiyorum dedim bir kerede böyle bir şey aliyim dedim:) e nihayetinde eğer kartta ciddi bir sıkıntı yoksa bu benim için sevindirici olacak eğer dediğim gibi sıkıntı çıkarsa adamla iade edeceğim konusunda anlaştık dükkanına uğrayıp kartı teslim edeceğim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı