800 TL'ye İleriye Dönük PC Tavsiyesi

Bence 1000 TL ile HD 7790 kullanılarak daha performanslı bir sistem kurulabilir. İlla 1200-1300 olmasına gerek yok ama olsa iyi olur.

Yine ceza aldım.Yine yazımdan dolayı o kadar özen göstermeme rağmen ceza alıyorum.Ama olsun yine buradayım.Neyse asıl konuya geçelim ekran kartını 7790 yapmaya çalışacağım.HD7790'ın iyi olduğunu biliyorum ancak gta 5'i lowda akıcı oynatabilecek bir kart mı sizce ?

Yine ceza aldım.Yine yazımdan dolayı o kadar özen göstermeme rağmen ceza alıyorum.Ama olsun yine buradayım.Neyse asıl konuya geçelim ekran kartını 7790 yapmaya çalışacağım.HD7790'ın iyi olduğunu biliyorum ancak gta 5'i lowda akıcı oynatabilecek bir kart mı sizce ?

Oyun daha PC ici için çıkmadığı için yorum yapamayacağım. Bence Lowda oynatır. Ama benim dediğim sadece tahmin.

Oyun daha PC ici için çıkmadığı için yorum yapamayacağım. Bence Lowda oynatır. Ama benim dediğim sadece tahmin.

Bir aksilik olmaz ise ekran kartı 7790 olacak ve devamı da yukarıda yazdığım sistem olacak.Onun dışında kasa+PSU önerilerinizi alanbilrm iyim? Bütçe 185 tl.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bu pc son hali ile ne kadar güç çeker?Sizce kaç watt PSU yeterli olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI 970A-G46
AMD FX X4 4100
ASUS HD7790 DIRECTU II O.C.
GSKILL - 4GB Ripjaws DDR3 CL9 [FONT=Tahoma, Verdana, sans-serif]
[/FONT]7200 Rpm SATA3 160GB HDD (Eski HDD)

Aklımda ki sistemin son hali yukarıda KASA+PSU için bütçem 200 TL

Yukarıda verdiğim Thermaltake Versa II 500 W kasa yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı