800 TL'ye kadar FPS oyunları için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
800

AlimSemi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugüne kadar "SteelSeries sensei RAW" mouse kullanmaktaydım. Ağır mouseları seviyorum. Pençe tutuş şekliyle tutuyorum. Hızlı hareketlerde takılmayan bir mouse olursa sevinirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Önerilerin için teşekkürler. SteelSeries Rival 3 Wireless nasıl bir mouse?
Ağır bir mouse. Pilli olduğu için pil taktığınızda ağırlık yapıyor ve dengesiz bir ağırlığı var. Bu bütçede en mantıklısı bence Rampage Fury Z. Daha uygun fiyatlı arıyorsanız Lenovo Legion M600 bakabilirsiniz.

Hocam pili 2 gun dayanır dayanmaz fury z nin sensörü daha iyidir rampage olmasina bakma furylevel tasarladı
Rampage olması beni uzaklaştırıyor.

Ağır bir mouse. Pilli olduğu için pil taktığınızda ağırlık yapıyor ve dengesiz bir ağırlığı var. Bu bütçede en mantıklısı bence Rampage Fury Z. Daha uygun fiyatlı arıyorsanız Lenovo Legion M600 bakabilirsiniz.
En iyi fareden ziyade en güvenilir ve kaliteli fareyi arıyorum.
Logitech G305 için ne diyorsunuz?

Ustam bütçeye 800 yazmışsın 500 600 lük mouselar atıyorsun anlamadım. G305 i g304 olarak al herşeyi aynı ve 70 tl daha ucuz. Delux m800db türkiyeye yeni gelen bir mouse sensörü falan herşeyi çok iyi ve 70g bence delux m800db al 730 tl ye. Rampage fury z, yurt dışında titan gx air olarak satılıyor. İstersen yorumlarına bak memnun olmayan yok ptfe skatezleri bilr var daha ne istiyorsun. Bu mouse'u en az 3 yıl kullanma garintisini veririm. Kendim 7 8 kere yere düstu hicbise olmadı şuan 1 yılı dolacak hiçbir sorunu yok.

Ürün Rampage'in değil.

Rampage Fury Z'nin diğer isimleri:

+Pwnage Symm Wireless Gen 1
+Xenics Titan Gx Air Wireless
+Zet Gaming Prime Wireless
+Rexus Daxa Air 2 Wireless
+Rakk Talan Wireless
+İroncat Symm Wireless (Ana Üretici)

Ustam bütçeye 800 yazmışsın 500 600 lük mouselar atıyorsun anlamadım. G305 i g304 olarak al herşeyi aynı ve 70 tl daha ucuz. Delux m800db türkiyeye yeni gelen bir mouse sensörü falan herşeyi çok iyi ve 70g bence delux m800db al 730 tl ye. Rampage fury z, yurt dışında titan gx air olarak satılıyor. İstersen yorumlarına bak memnun olmayan yok ptfe skatezleri bilr var daha ne istiyorsun. Bu mouse'u en az 3 yıl kullanma garintisini veririm. Kendim 7 8 kere yere düstu hicbise olmadı şuan 1 yılı dolacak hiçbir sorunu yok.
Şöyle cevap vereyim dediklerinizi zaten araştırıyorum. Bir de şuradaki mantığı anlamadım 800 TL verebiliyorum diye 800TL'ye en yakın fiyatlı ürünü mü almalıyım?

Ürün Rampage'in değil.

Rampage Fury Z'nin diğer isimleri:

+Pwnage Symm Wireless Gen 1
+Xenics Titan Gx Air Wireless
+Zet Gaming Prime Wireless
+Rexus Daxa Air 2 Wireless
+Rakk Talan Wireless
+İroncat Symm Wireless (Ana Üretici)
Ürünü öneriyor musunuz?

Geri
Yukarı