800 TL'ye kadar Red Switch klavye önerisi

• Konuyu başlatan unZy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 752
Bütçe
500-800
500-800 TL arası Red Switch klavye arıyorum.

Blue switch ama çok güzeldir.

Bu arkadaşın önerdiği klavye iyi klavyedir ancak bütçenizi biraz daha yükseltirseniz Redragon Kumara da var o klavye daha iyidir ben normalde yukarıda atılan klavyeyi alacaktım ancak bütçemi arttırıp kumara aldım 2 yıldır kullanıyorum memnunum.

Bana TR'de satışı olan ortalama 800 tl civarında olan başka red switch mekanik klavye önerir misiniz

Bana TR'de satışı olan ortalama 800 tl civarında olan başka red switch mekanik klavye önerir misiniz
gamepower warlock var önerilen redragonla aynı oetemu switch kullanılıyor ve red switch seçeneği de var. 525tl gibi bi fiyata var en ucuz. Numpad olmaması sorun değilse sizin için alınabilir gibi duruyor.

gamepower warlock var önerilen redragonla aynı oetemu switch kullanılıyor ve red switch seçeneği de var. 525tl gibi bi fiyata var en ucuz. Numpad olmaması sorun değilse sizin için alınabilir gibi duruyor.
Bende sordum onu switchi kalitesiz demişlerdi. Benim kafam çok karıştı :/

Bende sordum onu switchi kalitesiz demişlerdi. Benim kafam çok karıştı :/
Vallaha ben anlamıyorum zaten buradaki yorumları, çinde üretim yapılan aynı switchleri kullanan klavyeler. Kalitelerinin bi corsair olamayacağını biliyoruz zaten ama yerli marka olunca yerden yere vurma aşkı var bu forumda nedense. Redragon da çok övülüyor burada o da benzer switch kullanıyor fakat fiyatları bunların 2 katı. Umarım benden iyi bilgi sahibi birisi size yardımcı olur. Bilgi sahibi derken 2 forum yazısı görüp (bunda şu var diyolar) diyenler değil kastettiğim.

Blue switch ama çok güzeldir.
Yay sesi sorunlu bir model, önermemeye dikkat edin.
Dediğiniz bu mu ?
Alınır ama biraz indirime girmeli. Bu fiyata başka düzgün red switch klavye olmadığı için öneriyorum.

Kronik sorunlu bir modeli önermemeye dikkat et. Attığın klavye kronik sorunlu.

Geri
Yukarı