800 TL'ye sessiz klavye önerisi

Bütçe
0-800,850 arası

Raufiaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler, hem oyun için hem de diğer işler için bir klavye arıyorum mümkün ise sessiz olmasını tercih ederim yani mekanik olmasın, ışıklı olabilir. Q klavye ve Türkçe olması benim için önemli. Klavye önerilerinizi bekliyorum :).

HyperX Alloy Core

Asus Tuf K1

Razer Ornata V3

MSI GK 20 ya da GK30

Steelseries Apex 3 TKL

Bakabileceğin seçenekler belirttiğin bütçeden biraz yüksek maalesef bazıları.

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim bütçeyi aşırı şekilde aşmamış benim için sorun değil. Ben Asus Tuf K1 ve Razer Ornata V3 arasında kaldım. Sen hangisini önerirsin? Birçok red Switch klavye araştırdım birçoğunda bir süre sonra tuş basmama klavyenin LED'lerinde bozulma yaşanmış bu sorunu yaşamak istemiyorum bu yüzden önerin hangisidir?

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim bütçeyi aşırı şekilde aşmamış benim için sorun değil. Ben Asus Tuf K1 ve Razer Ornata V3 arasında kaldım. Sen hangisini önerirsin? Birçok red Switch klavye araştırdım birçoğunda bir süre sonra tuş basmama klavyenin LED'lerinde bozulma yaşanmış bu sorunu yaşamak istemiyorum bu yüzden önerin hangisidir?

Razer daha iyi bence.

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim bütçeyi aşırı şekilde aşmamış benim için sorun değil. Ben Asus Tuf K1 ve Razer Ornata V3 arasında kaldım. Sen hangisini öneririsin? Birçok red Switch klavye araştırdım birçoğunda bir süre sonra tuş basmama klavyenin LED'lerinde bozulma yaşanmış bu sorunu yaşamak istemiyorum bu yüzden önerin nedir?
Bunlar red switch değil membran olduğu için farklı. Daha sessiz çalışırlar. Benzer özellikte Asus TUF K5 kullanmıştım. Tuşları sessiz tok, ışıklandırması güzeldi. Razer hakkında fikrim yok maalesef. Araştıralım senin için.

Bunlar red Switch değil membran olduğu için farklı. Daha sessiz çalışırlar. Benzer özellikte ASUS TUF K5 kullanmıştım. Tuşları sessiz tok, ışıklandırması güzeldi. Razer hakkında fikrim yok maalesef. Araştıralım senin için.

Anladım. Sizinde kullandığınız bir klavyeymiş benim de gönlüm o klavyeden yana bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sizi uğraştır mıyım ben.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı