2 bin TL'ye sessiz klavye önerisi

Bütçe
2000

arrowbit1

Hectopat
Daha fazla  
Selam. 2000TL bütçem var. Oyun ve yazılım için klavye arıyorum. Sadece laptop klavyesi kullanan biriyim ve artık yeni klavye almak istiyorum. Mekanik bir sessiz klavye önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Unutmuşum eklemeyi TR tuş takımına sahip bir klavye şart.

Klavyeleri sessiz yapan kullanilan switchlerdir. Red switchleri veya markalardan marka degisen "silent" switchli klavyeleri tercih edebilirsiniz.

TR tus takimi diye belirtmissiniz ama su siralar uygun fiyata diyebilecegim sadece bu klavye var.
NZXT Function RGB Mekanik Kablolu Hot-Swappable Siyah Mini TKL Gaming Klavye | ITOPYA
COOLER MASTER CK721 RGB RED SWITCH TÜRKÇE KABLOSUZ GRI %65 MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri bu nasıl? Az biraz daha çıksam bir şekilde.

Hocam %65 mekanik ben önermem şahsen.

Klavye boyutu kablolu kablosuz bağlantı tipi gibi şeyleri de belirtmeniz faydalı olacaktır. Ben steelseries apex3 kullanıyorum bir önceki blueswitch klavyeme göre çok daha sessiz membran bir klavye.

Klavye boyutu kablolu kablosuz bağlantı tipi gibi şeyleri de belirtmeniz faydalı olacaktır. Ben steelseries apex3 kullanıyorum bir önceki blueswitch klavyeme göre çok daha sessiz membran bir klavye.
Membran bu bütçelerde almak istemiyorum. Kablolu kablosuz fark etmez ama attığım CM'nin üç farklı bağlantı şekli var ve sessiz mekanik. Güzel gibi geldi.

bende apex 3 kullanıyorum çok kaliteli ve güzel bir hissiyatı var

Sessiz mekanik klavye diye bir şey yok, var denenler de mavi gibi çok seslilere kıyasen sessiz sadece.

Sessiz istiyorsanız Apex 3 alın, şu ana kadar çıkmış en iyi membrane klavye kendisi, tuş hissiyatı olarak daha iyi bir membran yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı