8000-10000 TL airfryer önerisi

Metanora

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: MSI AMD RADEON RX 5700XT Mech OC
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600
Anakart: MSI B450M-A PRO MAX
Sıvı Soğutucu: RAMPAGE DEEPLIGHT-360
RAM: HyperX 1x16 3200 Mhz
Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki airfryler ya da en yakın modeli bu, 7100TL.

Bir de şöyle premium modeli var.

Tefal ne kadar güzel bilmiyorum, bildiğim kadarıyla iyi bir marka ve Fransız. Kapasitesi yüksek ve çift hazneli.

Linkteki airfryler ya da en yakın modeli bu, 7100TL.

Bir de şöyle premium modeli var.

Tefal ne kadar güzel bilmiyorum, bildiğim kadarıyla iyi bir marka ve Fransız. Kapasitesi yüksek ve çift hazneli.
Hoca sizce benim attığım mı yoksa sizin premium dediğiniz mi daha iyi? Benim incelediğime göre Philips HD9880/90 Connected daha iyi gibi.

Siz ne kullanıyorsunuz hocam ve memnun musunuz?
Cosori ‎CS158-AF kullanıyorum, Amazon'dan aldım 2900TL'ye. Çok memnunum, hatta yakın zamanda almama rağmen anneannem bizden görüp aynı modelden aldı, buraya taşınan aile dostumuza da hediye aldık. Ucuz olmasından ve markayı pek bilmememden kaynaklı biraz tedirgin olmuştum ama keşke olmasaydım da daha önce alsaymışım.

Şu anda Mediamarkt'ta 2999TL, fakat bütçeniz varsa Philips almanızı öneririm, ne kadar geniş o kadar iyi.

Cosori ‎CS158-AF kullanıyorum, Amazon'dan aldım 2900TL'ye. Çok memnunum, hatta yakın zamanda almama rağmen anneannem bizden görüp aynı modelden aldı, buraya taşınan aile dostumuza da hediye aldık. Ucuz olmasından ve markayı pek bilmememden kaynaklı biraz tedirgin olmuştum ama keşke olmasaydım da daha önce alsaymışım.

Şu anda Mediamarkt'ta 2999TL, fakat bütçeniz varsa Philips almanızı öneririm, ne kadar geniş o kadar iyi.
Hocam sizinkisi tam fiyat/performans ürünü. O fiyatlarda alacaklar kesinlikle sizinkini almalı. Teşekkür ederim sohbet için. Bugün almayı düşünüyorum. Hangi modeli aldığımı aldıktan sonra yazacağım.

Düzeltme;

Mağazalara giderek ve fikirler alarak öncedende aklımda olan Philips HD9880/90 Combi 8.3 lt XXL Airfryer almaya karar verdim. Fiyat/Performans olarak çok ön planda. Birde tefalin bir ürünü var o dökümlü, buharda pişirmeli. Ama Philips kadar özelliği yok. İkisininde bağlantısını aşağı bırakıcam.

https://www.cimri.com/fritozler/en-ucuz-philips-hd988090-combi-xxl-airfryer-fiyatlari,2214857385?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwz42xBhB9EiwA48pT76fNWzLG8Eg0qxQcFVGqM3sYJDAT0wWGzD8B1mHqeLMOj6xcqrVwxoCGqUQAvD_BwE

https://www.cimri.com/fritozler/en-...team-siyah-yagsiz-fritoz-fiyatlari,1893252967

Geri
Yukarı