8000-8500 TL'ye Toplama Bilgisayar

Öyle bi sistemide yapıp atarsanız burdan çok iyi olur.

Hocam böyle bi sistemin eksiği fazlası nedir acaba ?Eki Görüntüle 350346
Eğer sinerji sitesi üzerinden topladıysanız ramleri Corsair 8GB Vengeance Lpx Siyah 3000mhz CL16 DDR4 Ram (CMK8GX4M1D3000C16) bununla değiştirin. 2 adet alın tabiki de.
MSI B450 Tomahawk 2133mhz-3466mhz(OC) AM4 ATX Anakart
Anakartı da böyle yapmanızı tavsiye ederim. Geri kalan bileşenlerde sıkıntı yok.

Sistemde çok fazla RGB ile alakalı parça yok herhalde fiyatı çok arttırmadan performansıda bozmadan yapılabilecek bişey ya da bişeyler var mı sizce ?
Kasanıza led şerit alabilirsiniz. Fakat led şerit alacaksanız ayrı bir konu açıp sorun bilgili olan kişiler yardım eder. Ya da kasa birkaç ay sonra rgb kasa fanı alırsınız. Aigo rgb kasa fanları güzel. Indirimde bulursanız alırsınız.

2600 ve 2600x'in stock soğutucusu gayet iyi. 2600x sistemde stock fan ile boşta 26-27 derece oyunlarda ise 60-65 derece maksimum değerler alıyorum.

İş odaklı, render, 2d animasyon (işimin çoğunluğu cpu render üzerine) için bilgisayar toplamaya çalışıyorum bende. Tavsiye eder misiniz bu sistemi? Ek başlık açmayayım dedim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı