8000-9000 TL arası laptop tavsiyesi

Bütçe
8000-9000
Ne gibi sorunlar yaşadınız biraz bahseder misiniz ? Bir arkadaşım daha kullanıyor ancak forumda bahsedilenlerin hiçbirini henüz yaşamadı.
9000 Liranı riske edebilecek kadar istiyorsan alabilirsin. Clevo alınmaz. Ben hiçbir Monster'i almam ama Clevo'yu kimseye tavsiye etmem. Yerinde olsam almazdım.

Ne gibi sorunlar yaşadınız biraz bahseder misiniz ? Bir arkadaşım daha kullanıyor ancak forumda bahsedilenlerin hiçbirini henüz yaşamadı.
1650tilı abra a5 16.6.3 modelini kullanıyordum aşırı ısınma problemi vardı 1 aylık temiz cihaz olmasına rağmen valorant da 92-93 derecesine kolaylıkla ulaşıyordu (turbo fan modunda olmasına rağmen) Satıp elimden çıkardım

İlk ürünü almayı çok isterdim ancak hem annem destek çıkacak kalanını da kasam var evde onu da satıp öyle alacağım. Attığınız laptop burada daha ucuz aynı model sanırım: ASUS Tuf Dash F15 Fx516pc-hn558 I5-11300h 8gb Ddr4 512gb Ssd Rtx3050 15.6
Daha iyi bir seçenek yok ise 1-2 gün içinde bunu almayı düşünüyorum. 6 taksite peşin fiyatına veriyormuş Trendyol.

Son düzenleme:
1650tilı abra a5 16.6.3 modelini kullanıyordum aşırı ısınma problemi vardı 1 aylık temiz cihaz olmasına rağmen valorant da 92-93 derecesine kolaylıkla ulaşıyordu (turbo fan modunda olmasına rağmen) Satıp elimden çıkardım
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Valorantta beklediğiniz performansı aldınız mı peki ? Arkadaşımda da aynı model var ısınma problemi değilde sanki 750 TI performansı var :D. Bizde nedenini anlayamadık.

Geri
Yukarı