8000-9000 TL Monitörlü Sistem Önerisi

Cyenn

Hectopat

8000-9000 lira arası bir bütçem var monitör ile beraber. Yukarıdaki sistemi önerir misiniz? Pek fazla oyun oynamıyorum ama CS, LoL gibi oyunları oynatması güzel olur.

Alınmaz.

8000-9000 lira arası bir bütçem var monitör ile beraber. Yukarıdaki sistemi önerir misiniz? Pek fazla oyun oynamıyorum ama CS, LoL gibi oyunları oynatması güzel olur.
@messinicocugu hocam 6500 xt sistem gelirmi, monıtor 2. El olacak şekilde

@messinicocugu hocam 6500 XT sistem gelir mi, monıtor 2. El olacak şekilde

Zor hocam bu bütçede anca şöyle bir şey olur kalan paraya ikinci elde monitör alınır:

Üstte atılan APU sistem fena değil toplarsan böyle bir şeyde olabilir:
2X:
7900TL gibi bir şey tutuyor.

İşlemciyi 5600G yapıp alabilirsin. Ayrı ayrı toplamak istersen:
https://www.hepsiburada.com/xpg-hun...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.23.8 (x2)
Bütçeye kıyıp kaliteli bir psu koydum. İleriye dönük ve kaliteli bir model. Hatta dilersen 750'liğini de alabilirsin. İleride ne yapmak istediğine bağlı.
Tek M.2 slotu bulunan anakartlı sistemlere ileride depolamaya güncelleme yapması kolay olsun diye Gen3 yerine SATA 3.0 SSD öneriyorum. Vasat bir Gen3 M.2'dense SATA 3.0 ile bir süre idare edip sonra Gen4 bir SSD takmayı ben daha mantıklı buluyorum. Tabii bu durum kullanıcının tercihine kalmış. Aksi kanaatte iseniz bu PCI-e Gen3 M.2 SSD'ler alınabilir:

Pny 500 GB XLR8 CS3030 M280CS3030-500-RB M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı