8000-9000 TL sistem tavsiyesi

Gordia

Hectopat
Merhabalar bu fiyata sistem toplamayı düşünüyorum, fakat montajı hazır olabilecek bir siteden olursa iyi olur. 2K monitör ile kullanacağım, bütçeyi biraz daha aşabilir.

İşlemciyi R7 3700X yaparsanız 9 bin oluyor, isterseniz işlemciyi yükseltmek yerine Anakart'ı X570 yapabilirsiniz o zaman da 8700 TL civarı oluyor.

Bu sistem iyi gibi duruyor fakat siteyi daha önce hiç duymadım satış sonrası falan bir sorun yaşar mıyım sıkıntı olursa güvebilir bir site mi?

Bu sistem iyi gibi duruyor fakat siteyi daha önce hiç duymadım satış sonrası falan bir sorun yaşar mıyım sıkıntı olursa güvebilir bir site mi?
Technopat'ın kendi topladığı bir sistem bizzat sponsorlar galiba kanala. Herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Linkte ki sistemi alacaksanız RX 5700 XT Mech OC modelini Gaming X ile değiştirin. Mech OC modeli fazla ısınmasada yük altında fanları en çok ses çıkaran model. İnternette çeşitli karşılaştırmalar var araştırabilirsiniz. RX 580 Mech OC kullanıyoruz oyuna girince uçak motoru çalışıyorcasına ses yapıyor.😀

Linkte ki sistemi alacaksanız RX 5700 XT Mech OC modelini Gaming X ile değiştirin. Mech OC modeli fazla ısınmasada yük altında fanları en çok ses çıkaran model. İnternette çeşitli karşılaştırmalar var araştırabilirsiniz. RX 580 Mech OC kullanıyoruz oyuna girince uçak motoru çalışıyorcasına ses yapıyor.😀
Öyle yaptım zaten teşekkürler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı