8000₺ Notebook tavsiyesi

Bütçe
8000

llemarx

Centipat
Daha fazla  
Yazılım programlarını kullanmak ve Valorant, CS:GO, Minecraft gibi oyunları oynayabilmek için bir ürüne ihtiyacım var. Ekran boyutu pek önemli değil, dışarıda iken bana ağırlık yapmaması daha önemli. Ekran boyutunu ekstra bir monitör ile halledebilirim.
Huawei Matebook D16 modeli hoşuma gitti. Benim isteklerimi karşılıyor. Fakat yine de sizlere danışmak istedim, belki gözden kaçırdığım daha güzel modeller olabilir. Bana yardımcı olur musunuz?

Ürün linki: Huawei MateBook D16 Harvey-WAP9D Ryzen 5-4600H 16 GB 512 GB W10H Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
400 TL ekleyebilirsen RAM 2x8 yapabilirsin.
Alınmaz, 1650 Max-Q. Eğer arada oyun oynuyorsanız Huawei önermem fakat sadece iş içinse gayet iyi bir model.

İstediğin modeli kullanan birisiyle konuştum söylediklerin için yeterli gelecektir diye düşünüyorum ve bende bu modeli almayı düşünüyorum.

Alınmaz, 1650 Max-Q. Eğer arada oyun oynuyorsanız Huawei önermem fakat sadece iş içinse gayet iyi bir model.
Söylediğim oyunlar için bir sorun olacağını sanmıyorum.
Çok çirkin duruyor, şık durması daha iyi olabilir. Yanımda uzay mekiği gibi bi ürün taşımak istemiyorum.

Bende i7 işlemcili hali var güzel bilgisayar bence 8 gb ram yeterli ve türk markası bildiğim kadarıyla

Resimlerden anladığım kadarıyla GameGaraj logolu GF63 bu. GF63'ler tek fanlı, ısınma sorunları var.

Geri
Yukarı