8000 TL APU sistem önerisi

Bütçe
7500-8000
1650 Ti bile takılabilir.

Benim attığımın alınması daha mantıklı olur diye düşünüyorum, 8 GB tek kanal RAM hem günümüz ouunları hem de bir APU sistem için yetersiz. 240GB SSD'nin de yeteceğini sanmıyorum ayrıca benim attığımdaki M.2, Pollux'taki SATA. 5750G ve Wraith Prism 5600G Wraith Stealth'dan da daha iyi olacaktır.
Hocam emeğinize sağlık sitelerdeki hazır sistemlere bakıp karar vericem.
Önemli değil, alacağınız sistem hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Benim attığımın alınması daha mantıklı olur diye düşünüyorum, 8 GB tek kanal RAM hem günümüz ouunları hem de bir APU sistem için yetersiz. 240GB SSD'nin de yeteceğini sanmıyorum ayrıca benim attığımdaki M.2, Pollux'taki SATA. 5750G ve Wraith Prism 5600G Wraith Stealth'dan da daha iyi olacaktır.

Oradaki ayardan 2 tane RAM alabilir sizin sistemle arada çok az FPS farkı olur ama soğutucu olarak sizinki iyi olabilir.

Evet depolama benim için çok önemli hocam peki bilmediğimden soruyorum bu anakarta ben ilerde yüksek performanslı gpu takabilir miyim yani destekler mi?

Geri
Yukarı