8000 TL bilgisayar toplama

2060'ın en az 4-5 sene daha AAA oyunlarda 60+ FPS oynatacak gücü var, pişman etmez. Hele LHR kartlar piyasaya sürülmeye başladığı için ekran kartları da ucuzlamaya başladı bile. Bundan 3-4 ay sonra 2060'ı 4-5 bin civarına alabilirsiniz. Benim daha geçen ay 14 bine aldığım 3070 bile sahibinden'de 10-11 bine satılıyor şu an.
Çok iyi.Yalniz ben 1 ay içinde almayı düşünüyorum en geç hata mı olur?

100+ FPS yazdım oraya. Türkçenin maşallahı var.
Sizin dil bilginiz çok iyi herhalde, o yüzden Türkçe'nin şeklinde yazmışsınız :D 1650'nin 100+ FPS alacağı oyunlar ancak valorant, cs lol gibi oyunlar. O oyunlar dışında bu kart 100 FPS falan alamaz düzgün grafiklerde, daha önce ne kullandınız ekran kartı olarak bilmiyorum ama çoğu apu 1650 ile kapışır zaten gözünüzde niye bu kadar büyük görünüyor bu kart anlamıyorum, züğürt tesellisi herhalde.

Sizin dil bilginiz çok iyi herhalde, o yüzden türkçenin şeklinde yazmışsınız :D 1650'nin 100+ FPS alacağı oyunlar ancak Valorant, CS LoL gibi oyunlar. O oyunlar dışında bu kart 100 FPS falan alamaz düzgün grafiklerde, daha önce ne kullandınız ekran kartı olarak bilmiyorum ama çoğu APU 1650 ile kapışır zaten gözünüzde niye bu kadar büyük görünüyor bu kart anlamıyorum, züğürt tesellisi herhalde.

Ben ayrı yazdım yazım denetimi yapınca böyle oldu direk gönderdim. yazım kurallarına cok takılmam sizde yazım hatama takılsaydınız özür dileyip geçerdim ama sizdeki anlama sıkıntısı onda yapacak bir şey yok.

Ben ayrı yazdım yazım denetimi yapınca böyle oldu direk gönderdim. yazım kurallarına cok takılmam sizde yazım hatama takılsaydınız özür dileyip geçerdim ama sizdeki anlama sıkıntısı onda yapacak bir şey yok.
Sizin yazım denetiminden fazlasına ihtiyacınız var zaten.

*direkt
*siz de

Ağlayarak köşede bekleyebilirsiniz. Bana 1650'nin saydığım oyunlar dışında düzgün grafiklerde 100+ FPS aldığı AA veya AAA oyun gösterin önce siz. :D
O zaman biraz durmam daha mantıklı sanırım.Zarar etmek pek istemem.
Zarar edeceğiniz kesin, sadece ettiğiniz miktar değişecek. Kartın normalde eğer stok sorunu vs olmasa satılması gereken fiyatı 2000-2500 lira ama o fiyatlara düşmesi çok zor yakın gelecekte. Bence 200-300 lira için beklemeye değmez.

2060'ın en az 4-5 sene daha AAA oyunlarda 60+ FPS oynatacak gücü var, pişman etmez. Hele LHR kartlar piyasaya sürülmeye başladığı için ekran kartları da ucuzlamaya başladı bile. Bundan 3-4 ay sonra 2060'ı 4-5 bin civarına alabilirsiniz. Benim daha geçen ay 14 bine aldığım 3070 bile sahibinden'de 10-11 bine satılıyor şu an.
Hocam bu High ayarla için mi?Öyle ise çok iyi çünkü.
Sizin yazım denetiminden fazlasına ihtiyacınız var zaten.

*direkt
*siz de

Ağlayarak köşede bekleyebilirsiniz. Bana 1650'nin saydığım oyunlar dışında düzgün grafiklerde 100+ FPS aldığı AA veya AAA oyun gösterin önce siz. :D

Zarar edeceğiniz kesin, sadece ettiğiniz miktar değişecek. Kartın normalde eğer stok sorunu vs olmasa satılması gereken fiyatı 2000-2500 lira ama o fiyatlara düşmesi çok zor yakın gelecekte. Bence 200-300 lira için beklemeye değmez.
Mantıksız da diyemem tabi.Amacim sadece daha iyisini de alabilmek ama imkanlar ancak bu civarlarda.

Hocam bu High ayarla için mi?Öyle ise çok iyi çünkü.

Mantıksız da diyemem tabi.Amacim sadece daha iyisini de alabilmek ama imkanlar ancak bu civarlarda.
Hocam her oyunu high ayarda oynatmayabilir ancak en kötü ayarda bile olsa akıcı oynatır her oyunu önümüzdeki 4-5 sene boyunca. İnsanlar stok sıkıntısı nedeniyle 1050-1050ti kullanır oldu. O kartla bile şu an GTA V oynanıyor akıcı ve zevkli şekilde. 2060 DLSS gibi bir teknolojiye de sahip üstelik, o yüzden uzun süre götürür.

Hocam her oyunu High ayarda oynatmayabilir ancak en kötü ayarda bile olsa akıcı oynatır her oyunu önümüzdeki 4-5 sene boyunca. İnsanlar stok sıkıntısı nedeniyle 1050-1050 Ti kullanır oldu. O kartla bile şu an GTA V oynanıyor akıcı ve zevkli şekilde. 2060 DLSS gibi bir teknolojiye de sahip üstelik, o yüzden uzun süre götürür.

Anladım hocam. Peki sizce R9 380'den geçmeye değer bir kart mıdır kendisi? Pek anlamıyorum bu işlerden?

Yeni konular

Geri
Yukarı