8000 TL civarı gaming laptop önerisi

Utuutu

Femtopat
Arkadaşlar, 8000 TL civari alınabilecek oyuncu laptopu arıyorum. Bayağı bir araştırdım ama karar veremedim. Direkt bir secim yapmanızı istemiyorum. Bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim. Ekran kartı öncelikli olursa sevinirim.

Mağazadan mı alacaksınız yoksa Hepsiburada, Trendyol vb. yerlerden mi?
Bir farkı var mı ki? Yani mağazadan olursa iyi olur ama söylenene gore hepsiburada vb. Yerlerden distribitör garantili alınca da aynı oluyormuş .
Arkadaşlar ben oyle aşırı derecede mükemmel oyun oynayayım derdinde değilim ama yani ara sira aklima esiyor bir division 2 oynayayım bf1 bf5 oynayayım vb. Yani 1660ti ile 1650 veya 1650ti tercihinde seçici mi davranmam lazım yoksa monster beni müşteri ilişkisi olarak ugrastirmaz deyip 1650 veya 1650 ti li bir laptop alıp geçsem mi? Bu ekran kartlarının yanındaki işlemciler daha iyi yani müşteri servısı ve işlemci bonusu 1660ti ile olan açığı kapatır mi ne dersiniz?

Bu bütçe içerisinde en makul seçim:
HP önermem, o markada ısınma sorunu ile çok karşılaşılıyordu. Çözdüler mi bilemem ama daha çok oyun bilgisayarı üreten markalara yönelin derim. (MSI, Monster gibi)

HP önermem, o markada ısınma sorunu ile çok karşılaşılıyordu. Çözdüler mi bilemem ama daha çok oyun bilgisayarı üreten markalara yönelin derim. (MSI, Monster gibi)
Peki 1660ti ile 1650ti arasında günümüzde var olan oyunları oynatması açısında ne kadar bir performans farkı olur yani uçuk bir performans farkı olur mu yoksa düşünmeye degmez mi cunku işlemci olarak monster daha once hp den ve 120 hz ekranı var

Bütçe içerisinde bu özelliklerin olduğu bir dizüstü bilgisayar mevcut değil. Yoksa daha alt ekran kartları olan ürünler var.

Bir farkı var mı ki? Yani mağazadan olursa iyi olur ama söylenene gore hepsiburada vb. Yerlerden distribitör garantili alınca da aynı oluyormuş .
Arkadaşlar ben oyle aşırı derecede mükemmel oyun oynayayım derdinde değilim ama yani ara sira aklima esiyor bir division 2 oynayayım bf1 bf5 oynayayım vb. Yani 1660ti ile 1650 veya 1650ti tercihinde seçici mi davranmam lazım yoksa monster beni müşteri ilişkisi olarak ugrastirmaz deyip 1650 veya 1650 ti li bir laptop alıp geçsem mi? Bu ekran kartlarının yanındaki işlemciler daha iyi yani müşteri servısı ve işlemci bonusu 1660ti ile olan açığı kapatır mi ne dersiniz?

1660 Ti ile 1650 Ti arasında dağlar kadar fark var. Oynadığınız oyunlar ise güncel olduğu için tercihinize de yaparken dikkat etmeniz lazım.

Bütçe içerisinde bu özelliklerin olduğu bir dizüstü bilgisayar mevcut değil. Yoksa daha alt ekran kartları olan ürünler var.
Ha doğru bütçeyi ve ekran kartı dikkate almamışım pardon, 5-6 K'ya monster bilgisayarlar aklıma geldi de onların ekran kartı dediğiniz gibi daha alt segmentteydi.

Geri
Yukarı