8000 TL civarında laptop önerisi

asus tercih etmiyorum kankam

kanka bende monster düşünüyorum şu anlık sence monster markasını alırsam ileride pişman olur muyum
Aldın mı bilmiyorum ama bilgisayara fiziksel olarak zarar vermediğin sürece garanti kapsamında onarıyorlar ve garanti biterse de bakım için verirken sorunu söylersen inceleyip düzeltebiliyorlar. Şuanda Monster kullanıyorum ama almadıysan bana soru sorabilirsin.

Galiba adam dolandırıyor böyle bir laptop sıfırı en az 5500 TL.
Monster alma. Hem kalitesiz malzeme kullanıyorlar. Hem Abra serisinde Tulpar'dan farklı bir HM470 (anakart) kullanıyor. Hem de 1200 TL zam yapıyor.

Emin misin? Malzeme 4 aydır kullanıyorum malzeme kalitesinde hiçbir sıkıntı yok ve verdiği fiyatlar normal bir laptopa göre çok uygun. Valorant CS:GO gibi oyunlarda minimum 100 maximum 250 300 arası alıyorum.

Galiba adam dolandırıyor böyle bir laptop sıfırı en az 5500 TL.

Emin misin? Malzeme 4 aydır kullanıyorum malzeme kalitesinde hiçbir sıkıntı yok ve verdiği fiyatlar normal bir laptopa göre çok uygun. Valorant CS:GO gibi oyunlarda minimum 100 maximum 250 300 arası alıyorum.

Vazgeçtim. Abra da gayet iyi zaten Monster Tulpar kullanıyorum. O ara bir sorun olmuştu cihazda bir anlık sinir yazmıştım. Ama malzeme kalitesi hala geri bence. ( Abra serisinde )

Yeni konular

Geri
Yukarı