8000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
80000
Merhaba. Başlıkta olduğu gibi yazılım için dizüstü bilgisayar lazım. Yazılımın yanında ara ara Valorant tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Hikayesi olan oyunları oynamıyorum. Şarjının uzun gitmesi benim için önemli. Maksimum bütçem 8000 TL.

Taşınabilir olması ve şarjının uzun süre gitmesi benim oynadığım seviyede oyunları 100FPS gibi değerlerde oynatması nedeniyle ben HUAWEI MateBook 14 | 256GB | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bu modeli beğendim. (16 GB olan model)
Şu model işinizi görecektir. Oyun bilgisayarı almanıza gerek yok.

O bilgisayarın 120 en azın 100FPS alması imkansız gibi bir şey önerim ASUS Tuf Gaming Fx506lı-hn012 I5-10300h 8gb Ram 512gb Ssd 4gb Gtx1650ti 15.6" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol rahat 120-200 arası FPS alır.
Marka bilgim yok fakat şu daha iyi gibi aynı fiyata 16 ram 144hz ACER Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1650Ti Freedos 15.6" FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Şu model işinizi görecektir. Oyun bilgisayarı almanıza gerek yok.
Şarj konusunda tabi ki oyun bilgisayarından iyi olucaktır ama mx330lu bir leptoba 8000 vermek değersiz geliyor ne kadar giriş orta seviyesi oyun açsada...

Merhaba. Başlıkta olduğu gibi yazılım için dizüstü bilgisayar lazım. Yazılımın yanında ara ara Valorant tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Hikayesi olan oyunları oynamıyorum. Şarjının uzun gitmesi benim için önemli. Maksimum bütçem 8000 TL.

Taşınabilir olması ve şarjının uzun süre gitmesi benim oynadığım seviyede oyunları 100FPS gibi değerlerde oynatması nedeniyle ben HUAWEI MateBook 14 | 256GB | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bu modeli beğendim. (16 GB olan model)

Ben Matebook 14 16 GB RAM kullanıyorum nedendir bilmem 1 kere RAM hatası yüzünden bilgisayarı iade ettim şimdi ise yeni gelen bilgisayarda mavi ekran geldi ama teknik servis vb ilgili.
ve minecrafta fln (ben altına buz koyup oynamıstım) 50/70 arası zar zor verebiliyor

Arkadaşım 9300h 1650 Acer Nitro kullanıyor klavye ışığı kapatılınca ve güç tasarufuna alınca 6.5 saat pilde kullandığını dengeli modda sürenin 5.5 -6 saat aralığında olduğunu yüksek performansta 5-5.5 saat arasında değiştiğini söyledi önerim Acer Nitro'dan yana olur kendisi kategorisinde şarjı en uzun Gaming'lerden biridir. Ancak illaki normal laptop alacağım dersen MX450 bulunabilir

Geri
Yukarı