8000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
8000

basrihasan

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite için laptop lazım eğer KYK yurdu çıkarsa bütçem maksimum 8000 TL. Çoğunlukla dersler için ama oyun da oynayacağım için şöyle bir laptop buldum.
https://www.epey.com/laptop/asus-tuf-gaming-f15-fx506li-hn085.html nasıldır? Sizce iyi midir? Ya da önerileriniz nedir? Akşam KYK açıkşandığı an eğer bana çıkarsa direkt sipariş vereceğim.

Güzele benziyor. Ben Casper Excalibur G770 modelini kullanıyorum.

Bunu istememdeki en büyük sebep 1TB SSD olması çoğu rakiplerinde yok bu kadar.
Bu iyidir bence:

Hocam Monster forumda çok tercih edilmiyor uzak durun deniliyor o yüzden pek tercihim olmayacak galiba.

Bunu istememdeki en büyük sebep 1TB SSD olması çoğu rakiplerinde yok bu kadar.

Hocam Monster forumda çok tercih edilmiyor uzak durun deniliyor o yüzden pek tercihim olmayacak galiba.
Monster güzeldir. Arkadaşım kullanıyor oradan biliyorum. Monstera bakabilirsiniz. Bulduğunuz bilgisayarda 1TB SSD olması çok büyük bir avantaj ama.

Monster güzeldir. Arkadaşım kullanıyor oradan biliyorum. Monstera bakabilirsiniz. Bulduğunuz bilgisayarda 1TB SSD olması çok büyük bir avantaj ama.

Yani benim amacım 2 yıllık üniversite zamanımda çok oyun oynamaycağım ama bu 2 yıldan sonra bir 2 yıl daha götürebilmesi tabii başına bir şey gelmediği takdirde.

Bu iyidir bence:
Clevo kasa ısınma sorunlu model, alınmaz.

Geri
Yukarı