8000 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Daha fazla  
LYS fen sınavı bitiyor, üniversiteye başlayacağım ve 2 hafta içinde gaming laptop alacağım.
Adana'da bulunduğum ve burada sinerji tarzı mağazalar olmadığı için internetten alışveriş yapmak da istemiyorum.

8000 TL bütçem var ve bu bütçeye iyi ve uzun dayanacak bir laptop almak istiyorum. Laptop da kullacağım programlar bilgisayar mühendisliği ile ilgili olacaktır muhtemelen ve GTA 5 tarzı oyunları yüksek ayarlarda oynamak istiyorum çünkü hiç böyle bi bilgisayarım olmadı ve ayağıma çok güzel bir fırsat geldi. Bu fırsatı geri çevirmek istemiyorum. Neyse gelelim konumuza.
Laptop alma nedenim üniversiteye başlamam ve bilgisayarı gideceğim yerlere de götürmek istemem.

Bazı Laptoplara baktım. Örnek olarak HP OMEN 17 (OMEN BY HP 17-W200NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+512SSD-17.3''GTX1070 8GB-W10) çok hoşuma gitti. 4k olması içinde i7 7700HQ işlemci ve GTX1070 gibi üst seviye bir ekran kartı olması beni çok etkiledi. Fiyatı da Vatan Bilgisayar'da 7800 Tl gibi bir şeydi. Çok beğendim Tabi yanında mouse, baya iyi soğutacak bir notebook fanı ve güzel bir çantaya da ihtiyacım var. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı