8000 TL koltuk önerisi

BartelDiaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bugün bilgisayar için koltuk almayı planlıyorum 8K civarı bütçem var ve uzun süre başında duruyorum. Belim ağırdığı için ortopedik bir şey bakıyorum. Exvega'nın andromeda koltuğu hoşuma gitti lakin internette okuduğum yorumlarda biraz kuşkuya düştüm sizce alınır mı? Yoksa farklı marka modellere yönelmem mi gerekiyor? Öneriniz veya tavsiyeniz var mıdır? Ofis koltuğu kullanıyordum fakat rahat edemiyorum bu nedenle ofis koltuğu istemiyorum. Boyum 1.78 kilom 60.

Son düzenleme:
Şu anki boyum 1.82 ve kilom 80. kendi koltuğumu aldığım zaman kilom 65 civarlarındaydı. xDrive Akdeniz modelini kullanıyorum. Memnunum ve hala da sorunsuz kullanıyorum. 3D kolçak arayışınız varsa xDrive'ın başka modellerine de bakabilirsiniz.

Şu anki boyum 1.82 ve kilom 80. kendi koltuğumu aldığım zaman kilom 65 civarlarındaydı. xDrive Akdeniz modelini kullanıyorum. Memnunum ve hala da sorunsuz kullanıyorum. 3D kolçak arayışınız varsa XDrive'ın başka modellerine de bakabilirsiniz.

Teşekkürler yorumunuz için bakıyorum :)

Arkadaşlar selam, bugün bilgisayar için koltuk almayı planlıyorum 8K civarı bütçem var ve uzun süre başında duruyorum. Belim ağırdığı için ortopedik bir şey bakıyorum. Exvega'nın andromeda koltuğu hoşuma gitti lakin internette okuduğum yorumlarda biraz kuşkuya düştüm sizce alınır mı? Yoksa farklı marka modellere yönelmem mi gerekiyor? Öneriniz veya tavsiyeniz var mıdır? Ofis koltuğu kullanıyordum fakat rahat edemiyorum bu nedenle ofis koltuğu istemiyorum. Boyum 1.78 kilom 60.
Visco yastıklı bir koltuk al normal koltuklardan daha rahattır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı