8000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
8000
Yeni nesil olarak ne tür donanımlarla gelecekler bir de benim bütçem için beklemeye değer mi sizce?

1050Tİ'niz var sanırsam şu anda, 1650ti ileriye yönelik eğer AAA oyunları oynayacaksanız yetersiz kalabilir. Oynayacağınız şeylere bağlı.
Hocam o eski sistemimdi satalı yaklaşık 2 yıl oldu hemen guncelliyorum imzamı.
Oynadığım oyunlar Rust, Rainbow Six Siege, ETS2 tarzı oyunlar ancak eğer şu anki piyasadan yüksek fiyatlara çıkarsa bütçemi artırma imkanım yok maalesef.

Hocam o eski sistemimdi satalı yaklaşık 2 yıl oldu hemen guncelliyorum imzamı.
Oynadığım oyunlar Rust, Rainbow Six Siege, ETS2 tarzı oyunlar ancak eğer şu anki piyasadan yüksek fiyatlara çıkarsa bütçemi artırma imkanım yok maalesef.
Oynadığınız oyunlar için yeterli, orta yüksek r6'da 100-120 arası fps alıyorum 1650ti ve 8x2 ram ile, ama mesela ben 1-2 yıla değişeceğim çünkü AAA oyunlarda ve apex gibi hızlı ve çok fazla efekt içeren şeylerde drop yaşayabiliyorsunuz. RDR2, Ac Valhalla vs. orta-düşük ya da orta-yüksek arası 30-45 fps oynatıyor. İnternetten detaylıca bir bakın. Nitro serisi iyidir alacaksanız Acer alın.

Merhaba, herkese iyi akşamlar. Ben elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Hem okulda işimi görecek hem de oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. Şu anda 6500 TL bütçem var. Üstünü kredi kartıma taksit olacak şekilde alacağım. Yani fiyat ne kadar düşük olursa, benim için o kadar iyi olur.

Attıkları Ideapad'ı daha çok sevmiştim ancak tek fanlı ve Acer de 2 fan 4 çıkış var ve unutmayın laptopta soğutma neredeyse her şeydir. İlerisi içinde bir yatırımdır.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...q7jey-006-p-HBCV000006AM2S?magaza=Hepsiburada bunu kesinlikle öneririm ileride borcunuz bittiğinde çift kanal RAM yaparak 16 GB RAM ile daha da güçlenecek ve ömrü uzayacak oldukça iyi bir laptop.

Geri
Yukarı