8000 TL Laptop Önerisi

Güzel alet aynı özelliklere MSI dan bakınca fiyat 9300tl oluyor. Daha iyisi can sağlığı

Bütçem 8000 TL. Abra A5 V15.7.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook bu linktekine 8 GB RAM ekleyip öyle almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Kullanan varsa yorumları nelerdir?

Ürün güzel gibi görünüyor. 16 GB RAM ile daha da iyi olacaktır. Ama bu ürüne de bir bakmanızı tavsiye ederim. Üstüne istediğiniz eklemeleri yaparsınız yine de.

Ürün güzel gibi görünüyor. 16 GB RAM ile daha da iyi olacaktır. Ama bu ürüne de bir bakmanızı tavsiye ederim. Üstüne istediğiniz eklemeleri yaparsınız yine de.

Hocam bunda ti değilde norml ekran kartı var gibi

Çok da farkı yok gibi duruyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aradaki performans farkını araştırmadım. Tabi ki 1650 Ti daha iyi bir ekran kartı ama GTX1650'nin de kötü olmadığını düşünüyorum. Kendi dizüstü bilgisayarımda da GTX1650 bulunuyor ve memnunum.
Dediğim gibi sadece ürünün biraz daha kaliteli olabileceğini düşündüğüm için önermiştim. Arkadaşın bulduğu Monster'da gayet iyi.

Geri
Yukarı