21 gün özürlü 9 gün özürsüz devamsızlıkta kaç olunca kalınır?

Mordekayrigby123

Femtopat
Daha fazla  
21 gün özürlü 9 gün özürsüz devamsızlığım var. 30 günü aşınca mı kalıyorum toplam 30 olunca mı kalıyorum? Ayrıca özürsüz için gün sınırı var mıdır? Yani 20 gibi falan.

21 gün özürlü 9 gün özürsüz devamsızlığım var. 30 günü aşınca mı kalıyorum toplam 30 olunca mı kalıyorum? Ayrıca özürsüz için gün sınırı var mıdır? Yani 20 gibi falan.
Özürlü özürsüz toplamı 30 günü geçmemeli yarım gün yok yazılsan kalıyorsun. Devamsızlık yapmamalısın...

Şu an tam sınırdasın, özürlü veya özürsüz tek gün -yarım gün bile- devamsızlık yapmaman gerek.
Herkes farklı bir şey yazıyor zaten başka bir yerde de sormuştum yok özürlü 20 günü geçmemeli falan bakalım görücez artık
Özürlü için bir sınır yok. Sadece özürsüz için 10 gün sınır, toplamda da 30 gün sınır var.
Eğer 11 gün özürsüz, 19 gün özürlü devamsızlık yaparsan kalırsın,
Eğer 10 gün özürsüz, 20 gün özürlü yaparsan geçersin.
Eğer 5 gün özürsüz, 25 gün özürlü yaparsan yine geçersin.
Yani olay şu; özürlü için bir sınır yok, istersen 30 gün özürlü devamsızlık yap yine geçersin. Burada önemli olan şey toplam devamsızlığının 30'u, özürsüz devamsızlığının 10'u geçmemesi.

Son düzenleme:
Özürlü özürsüz toplamı 30 günü geçmemeli yarım gün yok yazılsan kalıyorsun. Devamsızlık yapmamalısın...

Hocam şu an zaten 19 gün var ben mayıs ayı için söylüyorum. 11 gün daha özürlü yazılacağım ve 21 gün özürlü 9 gün özürsüz olacak. Haziran ayı zaten yoklama alınmayacak okulda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an tam sınırdasın, özürlü veya özürsüz tek gün -yarım gün bile- devamsızlık yapmaman gerek.

Özürlü için bir sınır yok. Sadece özürsüz için 10 gün sınır, toplamda da 30 gün sınır var.
Eğer 11 gün özürsüz, 19 gün özürlü devamsızlık yaparsan kalırsın,
Eğer 10 gün özürsüz, 20 gün özürlü yaparsan geçersin.
Eğer 5 gün özürsüz, 25 gün özürlü yaparsan yine geçersin.
Yani olay şu; özürlü için bir sınır yok, istersen 30 gün özürlü devamsızlık yap yine geçersin. Burada önemli olan şey toplam devamsızlığının 30'u, özürsüz devamsızlığının 10'u geçmemesi.

Benim 21 gün özürlü 9 gün özürsüz toplam 30 gün olacak, kalmıyorum o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı