8000 TL monitör dahil hazır sistem

raiholy

Hectopat
merhabalar,
Kardeşime sistem alacağım, uzakta olduğum için hazır sistem almak istiyorum. Tek başına takamaz.
Şöyle bir sistem topladım nasıldır acaba?

Monitör olarak ise bunlardan birini düşünüyorum;
Samsung LC24RG50FQMXUf Samsung LC24RG50FQMXUF 24" 144Hz 4ms (Display+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Acer ED242QRABIdpx
Yorumlarınızı alırsam sevinirim, teşekkürler.

merhabalar,
Kardeşime sistem alacağım, uzakta olduğum için hazır sistem almak istiyorum. Tek başına takamaz.
Şöyle bir sistem topladım nasıldır acaba?

Monitör olarak ise bunlardan birini düşünüyorum;
Samsung LC24RG50FQMXUf Samsung LC24RG50FQMXUF 24" 144Hz 4ms (Display+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Acer ED242QRABIdpx
Yorumlarınızı alırsam sevinirim, teşekkürler.
Aldığınız parçalara çok benzeyen 16gb ram bulunduran Sinerji Spica sistem öneririm link atacak durumda değilim yazarsanız çıkar.

No no no. 6000TL'ye bu sistem alınır, parçalar daha iyi hatta;

Monitör olarak Samsung'u tercih edin. En iyisi o denilebilir bu fiyata.

Katılıyorum.

Sistemi r5 3600 yapıp alırsanız çok daha iyi olur.

Tek tek alırsanız böyle bir sistem çıkabiliyor, monitörü de Samsung alırsınız :)

Edit: Tek tek olmaz demişsiniz, yeni gördüm kusura bakmayın

Son düzenleme:
Hazır sistem önerinizi sunun o zaman?
Tek tek alırsanız böyle bir sistem çıkabiliyor, monitörü de Samsung alırsınız :)
Tek tek alamayacağını söylüyor hazır sistemlerdede en iyi seçenek bu gibi gözüküyor.

Windforce modelinin soğutmasının iyi olmadığını biliyorum. Kasa mesh olduğu için idare edilebilir bir ekran kartı. Öyle 85-90 dereceleri göremez gibi bir şey. PSU normal, Sharkoon kaliteli bir Alman markası ve ürettiği o PSU iyi denilebilecek seviyede.

Sizde sistemin toplama olacağını gözden kaçırıyorsunuz, parça parça yerine toplama sistem öneriniz.

Geri
Yukarı