8000 TL monitör önerisi

Bütçe
8000
Not: AMD ekran kartınız var monitörünüz FreeSync destekliyor olması gerekiyor.
Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. FreeSync monitörüm ve RTX anakartım var. Sizin dediğiniz uzun zaman önceydi artık senkronize olarak çalışabiliyorlar.

@berkay enes demır Neden hahaha ifadesi attığınızı anlayamadım. Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz bir de gülüyor musunuz? Akıllarda soru işareti kalmaması adına buyrun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. FreeSync monitörüm ve RTX anakartım var. Sizin dediğiniz uzun zaman önceydi artık senkronize olarak çalışabiliyorlar.

@berkay enes demır Neden hahaha ifadesi attığınızı anlayamadım. Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz bir de gülüyor musunuz? Akıllarda soru işareti kalmaması adına buyrun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bi gülmeyi bile çok gördü be usta bilmiyordum bu olayı 30 dk bu videoyu izlemeyede çalışmiyacam ama not olarak belirtim alsa daha iyi olur zaten sırf bu özellik destelemiyor diye aynı modelin diğer teknolejiyi destekleyen halleri var.

Geri
Yukarı