8000 TL monitörlü sistem önerisi

Ilk sistem tabikide daha iyi ama 2.el bu ayrıca monitörsüz böyle bi sistem için 1500 tl civarı bi bütçeyi monitöre ayırmanız gerekiyor zaten benim attigim sistemi düşünebilirsiniz
reis monitör için bütçe ayrıldı ayrıca sizin verdiğiniz sistemde güzel ama şu şekilde söyleyeyim sizin yaptığınız sistem ile monitör olmadan ilk yaptığım sistemin fiyatları eşit olduğunda sizce hangisi alınmalıdır

reis monitör için bütçe ayrıldı ayrıca sizin verdiğiniz sistemde güzel ama şu şekilde söyleyeyim sizin yaptığınız sistem ile monitör olmadan ilk yaptığım sistemin fiyatları eşit olduğunda sizce hangisi alınmalıdır

Dediğim gibi ben hiçbi 2.el ürünü tavsiye etmem almam da. O yüzden kendi topladigimi alirdim

Dediğim gibi ben hiçbi 2.el ürünü tavsiye etmem almam da. O yüzden kendi topladigimi alirdim
Ayrıca senin söylediğin sisteme 6 bin tl vermen gerekiyorki gsync destekli bi monitör alasin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı