Bütçe
Maksimum 8000 TL

SZRHakan

Femtopat
Bütçem 8000 TL sadece Valorant, Wolfteam ve belki GTA 5 ve Fortnite oynayacağım. Onun dışında her şey gündelik olacak ders, video izleme falan. Oyunlarda kasmasın ve donmasın yeter bu kadara da razıyım. Bütçem biraz küçük biliyorum ama yapacak bir şey yok malum bu durumda. Size birakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanirim sifir istiyorsunuz. Sifir olmasi icin 9500 5600G APU'ya da 12K Arc A750 sistem olmali. Ama 8K fiyata bu APU var. Açıkçası, ikinci el dururken onermem. Ama sifir olacaksa ve hazir sistem sartsa bu oluyor.

Bütçem 8000 TL sadece Valorant, Wolfteam ve belki GTA 5 ve Fortnite oynayacağım. Onun dışında her şey gündelik olacak ders, video izleme falan. Oyunlarda kasmasın ve donmasın yeter bu kadara da razıyım. Bütçem biraz küçük biliyorum ama yapacak bir şey yok malum bu durumda. Size birakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Donanım arşivinin 2. el 8000TL sistem toplama videosunu izleyin. Ona benzer bir şeyler yapın.

Donanım Arşivi'nin 2. el 8000TL sistem toplama videosunu izleyin. Ona benzer bir şeyler yapın.

Fiyatlari artmadiysa ve ikinci el kabul edecekse, olabilir. RX 6600 gibi bir sistem oluyordu.

RX6600 bile toplanabilirken RX570 çok saçma bir karar olur.

Hocam kusura bakmayın çok aceleme geldi. RX6600 ucuza bulunup üstüne R5 5500 çekilebilir tabii ki de. Fakat diğer parçalar hakkında bilgim kısıtlı olduğundan bütçeye tam anlamında uyar mı yoksa 2-3K fazla mı kaçar emin olamadım.

Geri
Yukarı