8000 TL Ryzen Sistem Önerisi

Nofaces

Hectopat
Arkadaşlar ben 8000₺'ye kadar Ryzen tabanlı bir sistem almak istiyorum ve sizden bu konuda yardım bekliyorum. Darboğaz yapmayacak bir sistem önerisinde bulunabilir misiniz? Ama bu sistemi tek bir siteden yaparsanız çok iyi olur, öncelik incehesap.com ama siz de başka bir siteden yapabilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki sistem güzel olmuş.
Ek olarak şu parçaları değiştirebilirsiniz.
B350 bir anakart, yalnız ses kodeği ALC1220. Böyle yüksek bir ses kodeğini düşük bütçeli bir anakart da görmek güzel. Ses önemli değil diyorsanız diğer anakartı da tercih edebilirsiniz.

Eğer anakartı yukarıdaki ile değiştirdiyseniz, biraz bir bütçe aşağı inecektir. Bu SSD'yi tavsiye ederim.

Bu anakart Aorus Pro yazıyor. Sipariş verdim. Yalnız fiyatı çok şüpheli geldiği için karar sizin. Kesinlikle üst seviye bir anakarttır. Umarım Pro modelidir.

Anakart uygun fiyatlı ve çok kaslı görünüyor. :D
Evet, uzun zamandır takip ettiğim, hayallerimi süsleyen bir anakart. Nanokatalog üzerinden sipariş vermiştim, ancak bunu görünce onu iptal edip buradan sipariş geçtim. Bakalım, umarım bir resim hatası değildir. Çünkü başlıkta Aorus Pro yazmıyor.

Evet, uzun zamandır takip ettiğim, hayallerimi süsleyen bir anakart. Nanokatalog üzerinden sipariş vermiştim, ancak bunu görünce onu iptal edip buradan sipariş geçtim. Bakalım, umarım bir resim hatası değildir. Çünkü başlıkta Aorus Pro yazmıyor.
Anakart ulaşınca bilgilendirirsin. Fiyatına göre dolu dolu Anakart çünkü :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı