8000 TL Sanal Gerçeklik İçin PC Toplama

tboron

Decapat
Sanal gerçeklik için bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçem max. 9000 lira. Sadece sanal gerçeklik ile kullanılacağı dikkate alınarak ilerisi (en azından 5-10 yıl) içinde tekrardan parça değiştirme veya bilgisayar yenileme gibi dertlerle uğraşmak istemiyorum. Önerebileceğiniz fiyat-performans endeksli sistemlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Sanal gerçeklik için bilgisayar toplamak istiyorum ve bütçem max. 9000 lira. Sadece sanal gerçeklik ile kullanılacağı dikkate alınarak ilerisi (en azından 5-10 yıl) içinde tekrardan parça değiştirme veya bilgisayar yenileme gibi dertlerle uğraşmak istemiyorum. Önerebileceğiniz fiyat-performans endeksli sistemlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
Öncelikle sanal gerçeklik nerdeyse her gün gelişen bir teknoloji. Sizin 5-10 yıl boyunca parça değiştirmemek gibi bir şansınız yok. O bütçeye çok rahat 3-4 yıl sanal gerçeklik cihazları kullandıracak sistem toplanır. Mesela;
i5 8400 işlemci ve 1070 veya denginde bir ekran kartıyla her türlü VR oyunu oynarsın. Ben bir çok oyunu i3 7100 işlemci ve 1050ti ile oynadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı