8000 TL sessiz laptop önerisi

Bütçe
8000

krall43557

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sessiz ve fazla ısınmayan bir Gaming laptop istiyorum. Sesi fazla olmasın çünkü kütüphaneye gittiğimde fazla ses çıkarmasın. Fiyat konusunda ise Max 9000 ama genel olarak 8000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sessiz ve fazla ısınmayan bir Gaming laptop istiyorum. Sesi fazla olmasın çünkü kütüphaneye gittiğimde fazla ses çıkarmasın. Fiyat konusunda ise Max 9000 ama genel olarak 8000 TL.

Hocam sessiz derken öyle bir laptop yok piyasada mevcut değil Gaming laptoplar çok ısınıyor ve fanları çok ses çıkartıyor.

Hem çok sessiz hem çok ısınmayan bir laptop o fiyata olmaz. Birinden feda etmelisiniz kütüphanede çok kullanıcaksanız sessiz olmasına bakın(önerim yok maalesef laptop piyasasını çok bilmiyorum.)

Oyun oynarken her oyuncu dizüstü ürün ses çıkartır. Kütüphanede oyun oynamayacaksan gürültü de olmaz. Cihazlar yalnızca yük altında veya fan çıkış ızgaraları tıkandığı zaman yüksek ses çıkartır. GTX 1650TI, 2x8 GB RAM, 512 GB SSD içeren bir ürün bulmaya çalış markalar içinden.

sen fan performansı iyi olan bir model tercih et kütüphanede pc yi güç tasarrufu moduna alırsın fan sesi azalır

Geri
Yukarı