8000 TL sistem önerisi

Peki hocam 76 dereceyide fazla bulan var bu önerdiğiniz kasanın soğutması nasıl ileride sıvı soğutma eklersem nasıl olur ayrıca kartın ömrü sağlıklı kullanımda ne kadar olur?

76 derece mükemmel bir derece hiç de fazla değil sıvı soğutma eklerseniz sıcaklık daha da düşer ama gerek yok sıvı soğutmaya kasa gayet alınır hava akışı gayet güzeldir MAG Forge'un sistemi rahatlıkla alabilirsiniz kart size en az 6 yıl yrter sağlıklı kullanımda. Hatta o 76 derece de ekran kartını bayağı zorlarsınız bakın adam güzel ayarlarla Max 71 derece görmüş ekran kartı bende var Minecraft PvP oynuyorum ve en fazla 56 dereceyi gördüm ekran kartı hakkında endişelenmeyin mükemmel bir soğutması var bence.
Ve ekran kartı değerlendirmesi.
Bir örnek yorum:

1627389793535.png

Peki hocam 76 dereceyide fazla bulan var bu önerdiğiniz kasanın soğutması nasıl ileride sıvı soğutma eklersem nasıl olur ayrıca kartın ömrü sağlıklı kullanımda ne kadar olur?

Ekran kartını çok zorlamayan oyunlar oynarsanız 10 yıla kadar götürür benim arkadaşımda vardı 1650 Super Ventus XS OC ve sadece CS ve Minecraft falan oynuyordu 3 yıldır kullanıyor ve bir sıkıntısı yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı