8000 TL Sistem Önerisi

Core i7-6700K 4.0GHz Quad-Core, GeForce GTX 1080 8GB GAMING X 8G, H440 (Blue/Black) ATX Mid Tower - System Build - PCPartPicker
Bu sisteme bir bak derim geri kalan parayla custom bir water coolling kit almani (islemci ekran karti ram) ve uzerine kalan paranlada 500gb lik ssdlerden almani oneririm elindeki pc sana yeter water coolling sayesinde serin ve sesiz olur kasa zaten şık tasarimiyla gozebatiyor islemci cok iyi anakart iyi ekran karti cok iyi istersen hddyi artira bilirsin ama ben 1-2 tane daha caviar blue takmani oneririm sayet caviar blackle yarisiyor ve hatta geciyor olmadi gaza gelip bir gtx 1080daha takabilirsin ama onermem asiri sicaklik olur performans alamazsin ve simdiden hayirli olsun

Hatam varsa affola

Hangi Kasa Uzun Ömürlü Olur ?

Bende o kasayı düşünüyordum. Geçici olarak ikinci defa Dark N10 aldım Ağustos sonu SilverStone alcam. Radyatör her türlü öntarafa monte edilir. Biraz araştırmanı tavsiye ederim. Ama 240mm radyatör olarak üst tarafta aparat mevcut aldığın kasa içinde. 240mm Corsair H110i ya da Cooler Master Nepton 240m-280l olabilir. Ancak iki model de eski en yenisi H115i modelidir. Aradığın özellikler açısından benim tercihim Cooler Master olurdu. En azından kasa ile uyumu kesin olduğu için. AeroCool kasayı bu sebeple önerdim. Opsiyonu bol olduğu için. Başlarda garantisi bitene kadar OC yapmam dersen hava soğutma idare eder bir süre. Bende 6700k kullandım 4.8ghz ulaştım hava soğutma ile çok ses yapıyordu. Sonra oyun için test yaptım hiç gerek yoktu overclock için. Özetle ya biraz bekle Cooler Master yeni soğutma çıkacak ya da Corsair ile Cooler Master arasında bir seçim yap bütçe müsait ise.

H115i siparişini verdim. Umarım sessiz çalışır. :)

Core i7-6700K 4.0GHz Quad-Core, GeForce GTX 1080 8GB GAMING X 8G, H440 (Blue/Black) ATX Mid Tower - System Build - PCPartPicker
Bu sisteme bir bak derim geri kalan parayla custom bir water coolling kit almani (islemci ekran karti ram) ve uzerine kalan paranlada 500gb lik ssdlerden almani oneririm elindeki pc sana yeter water coolling sayesinde serin ve sesiz olur kasa zaten şık tasarimiyla gozebatiyor islemci cok iyi anakart iyi ekran karti cok iyi istersen hddyi artira bilirsin ama ben 1-2 tane daha caviar blue takmani oneririm sayet caviar blackle yarisiyor ve hatta geciyor olmadi gaza gelip bir gtx 1080daha takabilirsin ama onermem asiri sicaklik olur performans alamazsin ve simdiden hayirli olsun

Hatam varsa affola

Tüm parçaların siparişini verdim. :) Son parça olan sıvı soğutmayı h115i seçtim.

İlk parça 23 saatte elime ulaştı. Güvenliticaret.net'ten satın aldım. Parça doğru ve hasar yok. Hızlı kargo için kendilerine teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 2016-07-28 15.12.58 - Kopya.jpg
    2016-07-28 15.12.58 - Kopya.jpg
    277 KB · Görüntüleme: 78
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı