8000 TL Sistem Toplama veya Upgrade

Şimdi GTX 1070Ti ile 1080 arasında 40$ fark var arada kaldım. Şimdi bunu alırsanız ileride monitörü yükseltince olay biterdi. 300TL gibi bir fark var esner mi bütçeniz?

Şimdi GTX 1070Ti ile 1080 arasında 40$ fark var arada kaldım. Şimdi bunu alırsanız ileride monitörü yükseltince olay biterdi. 300TL gibi bir fark var esner mi bütçeniz?
Monitörü neden yükseltmeliyim? GTX 1080 verimini almak için daha iyi bir monitör mü gerekir? Elimdekini iyi sanıyordum, elimdeki monitöre uygun bir ekran kartı tavsiye ederseniz daha iyi olur, sanki görüntü yeterince akıcı daha iyisini alamam şimdilik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız.png

Dostum dolar 4.7 olmuş. Diyorum neden bu kadar yüksek çıktı, bence listeyi beklet dolar 4.5 olursa al. Bu kurla sistem toplanmaz.

Aradaki fiyat farkına değmiyor, o yüzden diyorum.

Eki Görüntüle 306321
Dostum dolar 4.7 olmuş. Diyorum neden bu kadar yüksek çıktı, bence listeyi beklet dolar 4.5 olursa al. Bu kurla sistem toplanmaz.

Aradaki fiyat farkına değmiyor, o yüzden diyorum.
Dolar biraz düşerse bu sistemi direkt toplarım o halde çok teşekkür ederim zahmet oldu, bir de 1070Ti yerine 1080 uygun görmüşsünüz, daha iyi bir monitör de bakmalı mıyım bu sistemin ekran kartının verimini almak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
İdare edersiniz diye düşünüyorum, genelde tavsiye etmiyoruz yalnız sizde zaten olduğu için bir süre kullanırsınız. Oyunlarda ekran kartı kullanımı için ne varsa açarsınız.

Yeni bir sistem toplamaya karar verdim, kafamda olan birkaç bileşeni listeye koydum fakat bileşenler birbiriyle uyumlu mudur bilemiyorum. Bir göz atıp bilgilendirme yaparsanız şahane olur. Ekran kartı, RAM, işlemci önerilerine de açığım, oyun bilgisayarı yapmak niyetim. Bütçe 8000. Almayı düşündüğüm site itopya.

pc.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı