8000 TL'ye Apple tablet vs Apple Watch vs Laptop

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Masaüstü bilgisayarım var. iPhone 14 Plus telefonun var. Apple tablet almak istiyorum ama 8000₺ bütçem var. Sizce laptop mu yoksa tablet mi yoksa hiç alakasız Apple Watch mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için kullanacağınıza göre değişir ben olsam almaz biriktirirdim bilgisayar varmış zaten.
Aslımda animeleri ve mangaları okumak izlemek film dizi izlemek amacıyla bir şey istiyorum diğer taraftan da akıllı saat istiyorum.

Masaüstü bilgisayarım var. iPhone 14 Plus telefonun var. Apple tablet almak istiyorum ama 8000₺ bütçem var. Sizce laptop mu yoksa tablet mi yoksa hiç alakasız Apple Watch mı alayım?

Ben Galaxy Watch 4 aldım bir hevesle 1 hafta kullandım sonradan saldım. Akıllı saatler sarmıyor bence. Tablet almakta size kalmış ben olsam almazdım film dizi şeyler için PC'den izlemek daha çok sarıyor.

Ben Galaxy Watch 4 aldım bir hevesle 1 hafta kullandım sonradan saldım. Akıllı saatler sarmıyor bence. Tablet almakta size kalmış ben olsam almazdım film dizi şeyler için PC'den izlemek daha çok sarıyor.

Katılıyorum hocam bende de Watch 5 var ilk 1 ay falan kullandım şu an şarj etmeye üşeniyorum 2 güne bir şarjı bitiyor zaten çok lazım bir alet değilmiş yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı