8000 TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerisi

Emre Ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Bluetooth kulak içi kulaklık bakıyorum, 8000 TL'ye kadar bütçem var, her tür müzik dinliyorum ve yüksek ses önemli, aynı zamanda ANC özelliği ve de mikrofonu iyi olmalı. Apple kullanıcısıyım ve Air pods Pro 2 kullandım, mikrofondan hiç memnun değildim. Ne alınabilir en iyi bu paralara?

Air Pods Pro 2.Nesil kullanıcısıyım, mikrofondan bende şikayetçiyim, konuyu bende takip ediyorum

Ses kayıtlarından kontrol ediyorum, kayıt altına aldığı ve karşıya yolladığı ses inanılmaz kalitesiz, anlaşılması zor ve boğuk

Hocam AirPods 2 kullanıyorum mikrofon yeterli Pro 2'nin de bundan iyi olacağına göre, neyinize yetmedi desem ayıp etmiş olur muyum? :D

Ses kayıtlarından kontrol ediyorum, kayıt altına aldığı ve karşıya yolladığı ses inanılmaz kalitesiz, anlaşılması zor ve boğuk.

@LeoBarnes arkadaşın dediği gibi arama görüşmelerinde falan sesimi net alamıyor karşı taraf boğuk alıyor vs. vs. Zaten dediğim gibi tek şikayetim o Apple kulaklıklar da 3.nesilde de durum aynıydı, Jabra'ya baktım 6 mikrofon vs. durumu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı