8000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Evet bu tarz kasalar günü kurtarır kalitesiz malzemedir. Sizi uzun yıllar götürmez .
Hocam 1070 çok pahalı ama. Bu fiyata sığdırabilirmiyiz ki? Bence zor gibime geliyor. Bide Everest markası zaten benim güvenimi sarsmıştı. Klavyesi olsun Mouse si olsun hep bozulmuştu benim. Everest kasa ve güç kaynağını değiştireceğim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
İşlemciye biraz fazla ağırlık vermişsin. Şimdi sana 4k için sistem önereceğim.
4k'ya fazla gerek duymuyorum. Monitörümde fhd zaten. 4K yaparsam pahalıya patlar.

Son düzenleme:
Vatan görünce konuya yardım etmek gelmiyor içimden neyse. Öncelikle 850W PSU 1 tane GTX 1070 1 tane de GTX 1080 besler yani gereksiz. Ayrıca bu fiyata 1070 Tİ'li sistem toplanır. Ayrıca monitor 2K-4K olmalı. Bir de işlemci gereksiz fazla olmuş İ5 8600K yeter. Zotac 1070 Tİ alın. Zotac diye boşver deme çünkü MSI kadar kaliteli bir marka hatta bizim ülkemizde nasıl MSI bu kadar ünlüyse diğer Avrupa ülkelerinde Zotac o kadar ünlü.

Benim anlamadığım bir kısım var hocam. Benim seçmiş olduğum işlemci daha iyi değilmidir? Benim düşündüğüm bence böyle kalmalı ve dediğiniz gibi sadece psu kasa değiştirip güzel bir fan soğutucu almak.
akakce.com - Fiyat Arama Motoru, İnternet Alışveriş Rehberi burası bütün siteleri karşılaştırıp en ucuzunu gösteriyor işinize yarayabilir inceleyin derim iyi akşamlar
Teşekkürler. İyi akşamlar.

4k bütçeye yetmedi. Fakat 2K topladım. Sistem şöyle;
tmp-cam-4804805504435139468.jpg

Monitör: AOC Q3279VWF 31.5" 5ms 75hz (Analog+DVI+HDMI+Display) Fiyatı
Not: GTX 1080 için SSD'yi feda edebilirsin. RX 580 ile GTX 1080'in performans farkı;
tmp-cam-6583681279236587422.jpg
(Bu 1080p'de, 1440p'de fark daha da artacaktır.)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Vatan Bilgisayar'dan resimdeki sistemi topladım. Sizce nasıl? İşlemci darboğazı gibi bir kaç konu okumuştum. Sizce bunda öyle bir sorun olur mu? Bu fiyata değer mi? Ya da başka sistem mi önerirsiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.
Eki Görüntüle 319173Eki Görüntüle 319174
Merhabalar İntel yerine Ryzen 5 2600X , Corsair 120 GB SSD yerine James Donkey 240 GB SSD (aynı fiyat), AOC 27 inc monitör yerine AOC 24 inc 144hz FreeSync 1ms (bendede 27inc 75hz var tavsiye etmem o kadar para verip 144hz olmaması biraz üzüyor), Rampage psu'yu hiçbir şekilde önermem onun yerine Seasonic 620W 80+Bronze (şu anda bu PSU'yu kullanıyorum hem moduler hemde kaliteli marka) sertifikalı psu öneririm, Anakartada x370 bir kart alırsanız çok daha iyi olur benim görüşümce. Bunları tek bir site değilde farklı farklı sitelerden bakarak alırsanız daha ucuza gelebilir.

Merhabalar İntel yerine Ryzen 5 2600X , Corsair 120 GB SSD yerine James Donkey 240 GB SSD (aynı fiyat), AOC 27 inc monitör yerine AOC 24 inc 144hz FreeSync 1ms (bendede 27inc 75hz var tavsiye etmem o kadar para verip 144hz olmaması biraz üzüyor), Rampage psu'yu hiçbir şekilde önermem onun yerine Seasonic 620W 80+Bronze (şu anda bu PSU'yu kullanıyorum hem moduler hemde kaliteli marka) sertifikalı psu öneririm, Anakartada x370 bir kart alırsanız çok daha iyi olur benim görüşümce. Bunları tek bir site değilde farklı farklı sitelerden bakarak alırsanız daha ucuza gelebilir.
Ağzına sağlık bende monitörü yazcaktım şimdi

Benim anlamadığım bir kısım var hocam. Benim seçmiş olduğum işlemci daha iyi değilmidir? Benim düşündüğüm bence böyle kalmalı ve dediğiniz gibi sadece psu kasa değiştirip güzel bir fan soğutucu almak.

Teşekkürler. İyi akşamlar.
Tabiki işlemciniz daha iyi şuan piyasada bulunan en iyi işlemcilerden. ama bence çok fazla onun yerine ekran kartına yönelmek sizin için daha iyi bir tercih sonuçta bu bir oyun bilgisayarı. Mesela üstteki arkadaş 1080 li bir sistem kurmuş . Ben olsam ona yönelirdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı