8000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Vatan görünce konuya yardım etmek gelmiyor içimden neyse. Öncelikle 850W PSU 1 tane GTX 1070 1 tane de GTX 1080 besler yani gereksiz. Ayrıca bu fiyata 1070 Tİ'li sistem toplanır. Ayrıca monitor 2K-4K olmalı. Bir de işlemci gereksiz fazla olmuş İ5 8600K yeter. Zotac 1070 Tİ alın. Zotac diye boşver deme çünkü MSI kadar kaliteli bir marka hatta bizim ülkemizde nasıl MSI bu kadar ünlüyse diğer Avrupa ülkelerinde Zotac o kadar ünlü.
Hocam iyi güzel söylemişsiniz de 1070 ti ve 4k monitör bu fiyata toparlayabilirmiyiz ki? Fiyatı uçar gibime geliyor. Rica etsem bana toplarmısınız böyle bir sistem? Vatandan toplayıp ss atabilirsiniz. Görmek için sadece. Alırken sistemi vatandan almayacağım. Bu arada zotac markasını biliyorum kaliteli oda.

Hocam iyi güzel söylemişsiniz de 1070 ti ve 4k monitör bu fiyata toparlayabilirmiyiz ki? Fiyatı uçar gibime geliyor. Rica etsem bana toplarmısınız böyle bir sistem? Vatandan toplayıp ss atabilirsiniz. Görmek için sadece. Alırken sistemi vatandan almayacağım. Bu arada zotac markasını biliyorum kaliteli oda.
tmp-cam-4256275507825074498.jpg

Monitör:Samsung LU28E590DS 28" 1ms (2xHDMI+Display) 4K Ultra HD Led Fiyatı

Ağzına sağlık bende monitörü yazcaktım şimdi
Monitörü değiştireceğim
4k bütçeye yetmedi. Fakat 2K topladım. Sistem şöyle; Eki Görüntüle 319201
Monitör: AOC Q3279VWF 31.5" 5ms 75hz (Analog+DVI+HDMI+Display) Fiyatı
Not: GTX 1080 için SSD'yi feda edebilirsin. RX 580 ile GTX 1080'in performans farkı;
Eki Görüntüle 319202(Bu 1080p'de, 1440p'de fark daha da artacaktır.)
Teşekkürler. Galiba bu sistemi toplamak daha mantıklı. İşlemci i5 8600k dan iyimi sizinki ?

7078 TL'ye canavar gibi sistem. İleride upgrade yapmayacaksanız yukarıda ki arkadaşın sistemini önermiyorum. Kalan 920 TL'ye maalesef 0 2K monitor bulmak zor. 1080P rahat bulunur. Bu ekran kartına 2K daha güzel olacaktır. Ayrıca forumda alıcı olarak 2K monitor yazıp 1000 TL konu açarsan satan bulursun. SSD bırakırsan ve R5 2600 yaparsan. Samsung LC24FG70FQMXUF 23.5" 1ms (2xHDMI+Display) Full HD Fiyatı bu monitoru alabilirsin. Ekran kartı bu fiyata en iyisi bu arada.
Ekran Alıntısı.PNG

acaba https://i.hizliresim.com/1EEMmD.png bu bilgisayarı almamı önerir misiniz
Öncelikle yeni konu açın ve bütçenizi belirtin. Sistem DDR3 yani uzun ömürlü değil. 1600 MHz DDR3 için en iyi değer olabilir ama sana daha iyi bir sistem toplayabiliriz. Ayrıca İ5 kaçıncı nesil olduğunu yazmamış büyük ihtimalle İ5 650'dir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı