8000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
7500-8000
Ama hocam şu anda her türlü herkes NVIDIA ve Intel tercih ediyor niye AMD gibi bazı teknik sorular yaratmıyor diye ama o da doğru.👍

(Geçmişte AMD işlemciler, yalnızca bütçe ve giriş seviyesi segmentlerinde en iyi seçenekti fakat bu durum AMD Ryzen 3000 ve Ryzen 5000 serisi ile birlikte değişti. günümüzde AMD, performans konusunda Intel ile çok ciddi bir şekilde rekabet ediyor ve hatta bazı konularda Intel'i geride bırakıyor.)

Intel'den çok AMD tercih ediliyor hocam çoğu insan Intel yerine AMD tercih ediyor.

Konuyu çok dağıtıyoruz.

Hocam bunlar biraz bütçenizi aşıyor sadece kasa eksik 8403 TL.

Hocam sakın 2.el almayın sistem topluyorsanız tanıdıklarınız dışında devir eski devir değil.

Tanıdıklar daha kötü hocam haberiniz olsun ama.

Hocam bunlar biraz bütçenizi aşıyor sadece kasa eksik 8403 TL.

Tanıdıklar daha kötü hocam haberiniz olsun ama.

RAM'ler iyi değil 12100F RX 6400 için gereksiz şu anlık onun yerine 10100F kullanılabilir ve biraz araştırdım AMD ekran kartlı bir sistem almayacağım şu anki sistemim APU AMD bir sistem ve rezalet farklı şeyler denedim her tür konuda driverdan ayar değiştiriyorum olmuyor ayar değişti gözüküyor olmuyor bazı oyunlarda driver kaynaklı sorunlar ortaya çıkıyor ek olarak 1050 Ti ekran kartı taktım aparatla test etmek için bu sefer driver ve uyumluluk sorunları falan çıkmaya başladı gerek yok.

Geri
Yukarı