8000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
7500-8000
RAM'ler iyi değil 12100F RX 6400 için gereksiz şu anlık onun yerine 10100F kullanılabilir ve biraz araştırdım AMD ekran kartlı bir sistem almayacağım şu anki sistemim APU AMD bir sistem ve rezalet farklı şeyler denedim her tür konuda driverdan ayar değiştiriyorum olmuyor ayar değişti gözüküyor olmuyor bazı oyunlarda driver kaynaklı sorunlar ortaya çıkıyor ek olarak 1050 Ti ekran kartı taktım aparatla test etmek için bu sefer driver ve uyumluluk sorunları falan çıkmaya başladı gerek yok.

AMD fanboy değilim fakat bir insanın başına bir firma kötü bir etki bıraksa bile o insan sıkıntısızı bir modeli hor görebilir bu fiyata APU sistem tercih edin ama onlada oynayacağınız oyunlar kısıtlı.

RAM'ler iyi değil 12100F RX 6400 için gereksiz şu anlık onun yerine 10100F kullanılabilir ve biraz araştırdım AMD ekran kartlı bir sistem almayacağım şu anki sistemim APU AMD bir sistem ve rezalet farklı şeyler denedim her tür konuda driverdan ayar değiştiriyorum olmuyor ayar değişti gözüküyor olmuyor bazı oyunlarda driver kaynaklı sorunlar ortaya çıkıyor ek olarak 1050 Ti ekran kartı taktım aparatla test etmek için bu sefer driver ve uyumluluk sorunları falan çıkmaya başladı gerek yok.

RX 570 ile 3060 Ti karşılaştırıyorsunuz sanırım hocam arada dağlar kadar performans farkı var.
Tabikidi yüzünüz gülmez.

İkisini sadece marka olarak karşılaştırmak istedim hocam cünkü AMD ekran kartlarında görmüş olduğumuz WattMan benzeri hatalar sadece RX570 modelinde olmuyor baktıgımız zaman XT Modellerde'de WattMan hatası mevcut ayrıca AMD'ekran kartına sahipken PC kendi kendine reset atıyordu hiçbir şekilde bunu çözememiştik forumlarda da ya benim şanssızlıgım diyeceğim ama coğu arkadaş buna benzer hatalarla karşılaşıyor olaya kart modeli olarak değil de marka olarak baktıgımız zaman NVIDIA'nın rakibi şu anki piyasada bence yok bu benim şahsi fikrim tabii ki.

Onun yerine bu daha mantıklı geliyor.
Bunu almayın PSU ve işlemci kötü.

Bunu almayın PSU ve işlemci kötü.

Daha güzel bir kasa yok mu?

Bunlar rainbow (rengi değiştirilemiyor);
Bunlar ise RGB (istediğiniz renk yapabiliyorsunuz kumanda ile);
Bütçeniz düşük ise;
Alabiliyorsanız;

Yeni konular

Geri
Yukarı