8000 TL'ye yeni veya ikinci el sistem toplama

Bütçe
7000-8000

mehterann

Hectopat
Bütçe en fazla 8000 mümkünse daha az, genelde iş için bazen düşük ayarda oyunlar için kullanılacak. APU sistem, 1650 ekran kartlı sistem veya temiz ikinci el sistem için yardımcı olur musunuz? İkinci el uygun fiyatlı sistem bulamadım.

Bütçe en fazla 8000 mümkünse daha az, genelde iş için bazen düşük ayarda oyunlar için kullanılacak. APU sistem, 1650 ekran kartlı sistem veya temiz ikinci el sistem için yardımcı olur musunuz? İkinci el uygun fiyatlı sistem bulamadım.
4000 liraya ekran kartsız sistem+1650 alınabilir. İlinizdeki ilanlardan atarsanız bakarız yorum yaparız yani.

Hocam Ankara Etimesgut'tayım, letgo'da hiç uygun fiyatlı ilan denk gelmiyor, parça olarakta uygun fiyatlı güvenilir ilan bulamadım.
Dolap uygulamasını indir hocam orda ekran kartını alıp satanlar var. Değerlendirmelerine bakar güvenilirse alırsın ekran kartını da çevrenden denk düşünce (Bugün 10500'e RTX2080 aldım) alıp kullanırsın test etmek için bir arkadaşından ekran kartını alabilir ya da bir bilgisayarcıya rica edip ufak bir ücrete test ettirebilirsin.

Geri
Yukarı