8000 TL'ye 2.el sistem toplama

Monitör de dahil olarak HDD yerine SSD olacak. Klavye, mouse ben hallederim.
Param Güvende olursa daha iyi olur.
Merhaba hocam elimde söyle bir laptop var

8 k ile monitor dahil sistem zor amaç oyun oynamaksa.
Bekleyim o zaman gelecek yazın ise girip para biriktirip dahabiyisin
Merhaba hocam elimde söyle bir laptop var

8 k ile monitor dahil sistem zor amaç oyun oynamaksa.
Yazın çalışıp daha iyisini alırım acelesi yok şimdilik .

Bekleyim o zaman gelecek yazın ise girip para biriktirip dahabiyisin.

Yazın çalışıp daha iyisini alırım acelesi yok şimdilik.

Gelecek yaz biriktirdigin para ile. Şu an 8 kya alacağın sistemin ucu alınmaz bütçe artarsa şimdi al oyun konsolu ister misin Xbox Series S 2. el olarak satılıyor 7-8 k arası monitör gereğide yok bu bütçede PC almaktan daha mantıklı.

Bekleyim o zaman gelecek yazın ise girip para biriktirip dahabiyisin.

Attığınız konu 2020 de açılmış, bende Excalibur G870 var God of War ultrada en fazla 85 görüyorum. Ve kasa Full metal. Ama önceki modelleri bilmiyorum arkadaşın attığı modelide.

Bekleyim o zaman gelecek yazın ise girip para biriktirip dahabiyisin

Hocam ben hiç sıkıntı yaşamadım sonuç olarak oyun bilgisayarı veya ekran kartı güzel olan bir bilgisayar değil genel olarak ofis programları yazılım rekabetçi oyunlari orta ayarlarda oynatabilecek bir laptop temiz kullanılmıştır 2.el masaüstüde bendeki laptoptan iyilerini bulabilirsiniz karar sizin koyduğum fiyatta özelliklere bakılırsa piyasanın altında bir fiyat laptop ihtiyacı olan arkadaşlar varsa değerlendirebilir

Gelecek yaz biriktirdigin para ile. Şu an 8 kya alacağın sistemin ucu alınmaz bütçe artarsa şimdi al oyun konsolu ister misin Xbox Series S 2. el olarak satılıyor 7-8 k arası monitör gereğide yok bu bütçede PC almaktan daha mantıklı.

Doğru konsol daha mantıklı.

Anakart: Please Confirm Your Order - AliExpress
İslemci: 40.5AU $ 24% OFF|Kullanılan ücretsiz kargo E5 2667V4 Xeon E5 2667 V4 3.20GHZ 8 Core 25M E5 2667 V4 DDR4 2400MHz FCLGA2011 3 135W işlemci| | - AliExpress
32 GB 2400 MHz RAM (1000-2000 lira)
RX 580-590 (1500 lıra)
Snowman kule tipi sogutucu (maksimum 1000 lira)
14m/k termal macun (200 lira)
İkinci el monitor (150 lira)
Kasa (200 lira)

Al sana 2. el sistem. Butun oyunlari kaldirir.

150 lira monitor 32 GB RAM bu sistemde 32 GB RAM ne yapsın adam ve AliExpress demişsiniz bu yazı troll mu acaba?

Geri
Yukarı