80000 TL'ye 125CC kadar naked/supersport motor önerisi

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bütçem 60-80k arası ekipmansız 3 ay sonra ehliyet alıyorum. Sizce hangi motorları alabilirim?
Not: Halihazırda mahalle arasında 150CC scooter sürüyorum ve uzun bir süre bisiklet kullandım, yani dengede bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 60-80k arası ekipmansız 3 ay sonra ehliyet alıyorum. Sizce hangi motorları alabilirim?
Not: Halihazırda mahalle arasında 150CC scooter sürüyorum ve uzun bir süre bisiklet kullandım, yani dengede bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

CBR 125.

A2 ehliyetini bekle ya da MT-125 al.

Hocam düşük kmli bulmak çok zor sıkıntı çıkarır mı?
Bakımları ve nasıl kullanıldığı önemli.

Hocam düşük kmli bulmak çok zor sıkıntı çıkarır mı?
cikartir temiz bulman zor. nerden cikartacagi sansina kalmis normal birinden aliyosan krank kitler saglam tekerciden aliyosan yatak sarar :) en iyisi iyi bakilmisini aramaktan ziyafe bastan asagi saglam bi ustada rektifiye edilmis orijinal parcalar ile degistirilmis bloklu ciddi kazasi olmayan motor bulabilirsen. son olarak iyi bir ekspertize goturmeden sakin cbr alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı