8000TL Gaming Laptop Önerisi

Açıkcası ben STRIX serisinin tasarımını ve performansını çok beğendim sadece tek sorunu var oda işlemcisi 90 derece sabit oluyor ama fandan çok bir ses gelmiyormuş ve bu ısı değerini laptop sağ tarafa veriyormuş ve w a s d tuşlarına ekstra soğutma uyguluyormuş.
Acaba ryzen yerine ısınan intel mi yoksa STRIX serisinin yenilenmesini beklemek mi? Kafam karıştı ya kasa toplamak bile bu kadar karışık değil. :D
Undervolting :). Büyük ihtimalle 27 Haziran 2020' de ASUS ROG STRIX G15/17 (2020 model yani Strix G531G' nin yenilenmişi) beklemenizi öneririm. Zira sıvı metal termal macun kullanıyorlar ve 12 derece daha soğuk olacak. Ayrıca ASUS ROG' un iyi soğutması ve undervolt yaparsanız mükkemmel olur. Bence bekleyin.

Undervolting :). Büyük ihtimalle 27 Haziran 2020' de ASUS ROG STRIX G15/17 (2020 model yani Strix G531G' nin yenilenmişi) beklemenizi öneririm. Zira sıvı metal termal macun kullanıyorlar ve 12 derece daha soğuk olacak. Ayrıca ASUS ROG' un iyi soğutması ve undervolt yaparsanız mükkemmel olur. Bence bekleyin.
Ben sizin açtığınız konuyuda okumuştum.
Aynen ben beklicem biraz dolar falan bi düşsün 6tl 5.30 tl yi görsün öyle alıcam yoksa 7tl dolar kuruyla gaming laptop alınmaz.
Undervolting acaba performans kaybı yaratır mı?
Sizin konuda yaratmaz falan demişler ama bir sorayım dedim.
Bende seninle aynı şekilde STRIX serisini almayı düşünüyordum yeni model TUF'lar çıkmadan önce. Her ne kadar güzel gözükse de performans olarak ve ısınma olarak daha iyi olduğunu düşündüğüm için TUF model tercih etmeye karar verdim. Görünüş eğer çok önemli değil ise sana da TUF serisini öneririm çünkü hem fiyat hem de performans açısından daha iyi diyebilirim.
Ben biraz daha beklicem.
Hem dolar düşsün hem de biraz daha araştırıcam.

Ben sizin açtığınız konuyuda okumuştum.
Aynen ben beklicem biraz dolar falan bi düşsün 6tl 5.30 tl yi görsün öyle alıcam yoksa 7tl dolar kuruyla gaming laptop alınmaz.
Undervolting acaba performans kaybı yaratır mı?
Sizin konuda yaratmaz falan demişler ama bir sorayım dedim.

Ben biraz daha beklicem.
Hem dolar düşsün hem de biraz daha araştırıcam.
Hayır. İşlemci ısınmadığı için frekansını düşürmüyor. Yani dolaylı yoldan perfonmans artışıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı