8000TL Laptop önerisi

Acer Nitro gayet de alınır. Bu fiyat bandında önerdiğimiz yegane cihazlardan biridir.

Yahu bende almadan önce bu işde 12 sene profosyenel olmuş babama danıştım ne kadar da bilsem ve hep HP kulanndığı için şirketinde bende HP aldım izmamdaki laptop HP ve gayette memnunum tüm laptoplarım HP HP'nin Gaming modellerni de kullandım nedir bu HP sevmemezlik.

Arkadaşım git araştır yahu. 8 aydır bu işin içindeyim. Ne boş yapıyorsun. 1650 Ti var. Mobilde olsa güzel bir ekran kartı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farkındaysan AAA oyun sayılabilecek Witcher 3 RDR 2 gibi oyunlarda 30 FPS veriyor. Ultra'da 30 FPS oynanabilir bir değer değil. Ayrıca 512 GB olan SSD olduğu için zaten bir sürü AAA oyun için yetersiz.

Farkındaysan AAA oyun sayılabilecek Witcher 3 RDR 2 gibi oyunlarda 30 FPS veriyor. Ultra'da 30 FPS oynanabilir bir değer değil. Ayrıca 512 GB olan SSD olduğu için zaten bir sürü AAA oyun için yetersiz.

Allah sabır versin ailene. Diyeceğim başka bir şey yok. Türkiye'de maalesef böyle. 8 bin TL'ye sen de öner de görelim. Bakalım belki içinde 3060 vardır he.

Yahu bende almadan önce bu işde 12 sene profosyenel olmuş babama danıştım ne kadar da bilsem ve hep HP kulanndığı için şirketinde bende HP aldım izmamdaki laptop HP ve gayette memnunum tüm laptoplarım HP HP'nin Gaming modellerni de kullandım nedir bu HP sevmemezlik.
8000₺'ye Hp alacağıma 8400₺'ye ROG STRIX bir laptop alırım krallar gibi yaşarım.

Hocam en iyisi bunu almak ama rami düşük. EDİT; HP ile aynıymış alınır.

Geri
Yukarı